Pozvánku od čtenářky Maryene na Slavnosti svatomartinských vín rádi zveřejňujeme. Škoda, že tam nebude a nebude nám moct poslat svou reportáž.

Dobrý den.

Moje rodné jihomoravské město Hustopeče je nazýváno „Městem dobrého vína“. Každoročně se o tom jeho návštěvníci mohou přesvědčit osobně nejenom v mnoha sklípcích, ale také na velkých akcích jako jsou říjnové Burčákové slavnosti nebo listopadové Slavnosti svatomartinských vín a husí. Co vás čeká?

Přivítání mladých Svatomartinských vín a ochutnávka Martinské husy, slavnosti s programem včetně živé cimbálové muziky.

m

Svatomartinská vína a husa se budou ochutnávat po celý den 12. listopadu. Návštěvníky uvítají v 11 hod. a 11 min. slavnostní fanfáry z oken radnice a  sv. Martin na bílém koni. Stan na náměstí se svatomartinskými je víny otevřen od 10.00 hod., vína budou  nabízet i  mázhausy v přilehlých ulicích. Já se letos do Hustopečí, bohužel, nedostanu, tak tuto zajímavou akci dávám na vědomí alespoň ostatním ženám (ale i mužům). Více na http://www.hustopece-city.cz/

Maryene
Tento text nebyl redakčně upraven


Díky Maryene za pozvánku. A pokud tam někdo pojedete podělte se v pondělí s námi o zážitky…

Dnešní téma dne je víno a vy:

  • Historky ze sklípků
  • Úvahy na téma víno a já
  • Příběhy z vinic a vinařství
  • Analýzy vinařského trhu
  • Pozvánky na zajímavá místa spojená s vínem
  • Propagační pamflety na vaše vinařství (bez příslibu okoštování vzorků nezveřejním)

Prostě vše co vás ve spojitosti s vínem napadne.

Na tohle vše čekám na známém redakčním mailu

redakce@zena-in.cz

A já slibuji, že šest nejlepších vín, která ochutnám tuto sobotu ze Svatomartinských vín, pošlu jedné z vás za příspěvek k dnešnímu tématu.

Reklama