V kurzu jsou Alpy. Za ceny srovnatelné s českými (to se týká hlavně skipasů) dostanete desítky kilometrů sjezdovek, moderní lanovky a skvělé zázemí v lyžařských střediscích.

alpy

Češi jsou milovníci zimních sportů a dovolená na horách s rodinou nebo přáteli je pro mnoho lidí neodmyslitelnou součástí zimní sezony. V kurzu jsou Alpy. Za ceny srovnatelné s českými (to se týká hlavně skipasů) dostanete desítky kilometrů sjezdovek, moderní lanovky a skvělé zázemí v lyžařských střediscích a mimo areál pak pohostinské služby na vysoké úrovni a často i velmi širokou nabídku volnočasových aktivit - jestli tedy váháte, zda zvolit pro letošek alpskou dovolenou, možná je ten správný čas.
Češi jsou národem lyžařů, na hory jezdí pravidelně, v posledních letech roste podíl lyžování v Alpách (zejména Rakousko a Itálie).

Kdy a jak vyrazit

Nejvyšší procento Čechů odjíždí na zimní dovolenou v únoru a to z čistě praktického důvodu - je to nejčastější období jarních prázdnin. Vyhradit si čas na naplánování dovolené je ale potřeba výrazně dříve. Velká část lyžařů, kteří do Alp míří, si dovolenou plánuje sama - zde je praktické začít co nejdříve, pokud se chcete vyhnout omezené nabídce apartmánů a hotelů nebo zbytečně vysokým cenám. Pokud ale nechcete, nebo nemůžete, ztrácet čas se složitým zařizováním vůbec, zarezervujte si zájezd u cestovní kanceláře se vším všudy. Ušetříte nejen peníze, ale hlavně hodiny strávené hledáním na internetu nebo louskáním anglicko-italsko-německých informací. Některé cestovky, jako třeba CK FISCHER, vás navíc do některých lokalit umí přepravit i letecky.

alpy

Vánoce a Silvestr:

Nejžádanějšími termíny jsou ale rozhodně Vánoce a Silvestr. Už nyní je vyprodáno kolem dvou třetin všech kapacit. Proto není nač čekat a urychleně si dovolenou zarezervovat.

Jak ušetřit a užít si maximum:

Pokud chcete na dovolené ušetřit a získat dovolenou za co vůbec nejvýhodnějších podmínek, kupte zájezd na „první chvíli“ - first moment. Výhody jsou jasné: máte stále ještě na výběr z mnoha lokalit a typů ubytování a navíc dostanete atraktivní benefity.
Cestovní kanceláře navíc mají od hotelů výhodnější ceny - je to díky objemu, který u daného hotelu v rámci celé sezony "dělají".

alpy

Například cestovní kancelář FISCHER, nabízí pro tento rok hned několik zvýhodnění: do konce října rozdává při koupi vybraných zájezdů až pět tisíc skipasů zdarma a pokud dobře vyberete, můžete rodinnému rozpočtu ulehčit slevou na děti nebo dokonce vzít až dvě děti úplně zdarma. A konečně, pokud své ratolesti vezmete s sebou na hory, nemusíte se obávat, že si ani nesjedete kopec - pokud děti potřebují procvičit v lyžování, v mnoha střediscích je jim k dispozici česká lyžařská školka a unikátním projektem kanceláře FISCHER je pak program pro děti, které k lyžím ještě nedorostly nebo si jen potřebují během týdne odpočinout - dětský klub Funtazie, pro letošní sezonu dostupný ve třech hotelech na území Rakouska a Itálie. „Funtazie klub je již hitem u letních dovolených, a proto jsme se rozhodli nabídnout tuto možnost i u lyžařských zájezdů a to zcela zdarma. Je v našem zájmu, abychom poskytli co nejlepší servis všem zúčastněným, a tak zatímco rodiče lyžují, děti se zabaví v péči našich instruktorů,“ vysvětluje tiskový mluvčí CK Fischer Dan Plovajko.

alpy

Reklama