.

Pojedeme do Portugalska

Cestování

Pojedeme do Portugalska

Pro nás, obyvatele středu Evropy, je pobyt u moře tou nejideálnější dovolenou. Uznejte sami…Procházky po nekonečných písečných plážích, pohled na blankytně modré moře či západ slunce patří k okamžikům, ze kterých pak po celý rok čerpáme energii.

Přemýšlíte, kam byste se letos jeli podívat a kde to ještě neznáte? Tak v tom případě pro vás máme skvělý tip. Vyjeďte si do Portugalska a báječně si užijte svou dovolenou.

Pokud rádi surfujete, navštivte západní pobřeží, které omývá otevřený oceán, a neustále zde fouká vítr (většinou studený) a zaručujeme vám, že svou zálibu si zde vychutnáte opravdu plnými doušky. A když občas vyměníte surf za pevné boty a vyjdete si do přírody, která je zde nádherná a divoká, nebude mít vaše dovolená chybu.

Jestliže ale patříte k většině, která má dovolenou u moře spojenou s koupáním v moři, opalováním, poznáváním kulturních a folklórních památek a zvyklostí, zamiřte na jižní pobřeží Portugalska. Do Algarve. Oceán zde není tak otevřený a celou oblast omývá Golfský proud. V červenci a srpnu zde teplota vody Atlantiku dosahuje 22 stupňů Celsia, což je v tak teplých klimatických podmínkách ideální teplota pro osvěžení.

Zde si přijdou na své úplně všichni. Milovníci kultury, rybaření, sportovního vyžití a také vaše děti, na které tu čeká nespočet zábavních parků, skluzavek, tobogánů a dalších zábavných atrakcí.

Dovolená v Portugalsku je zkrátka dobrá volba. Nebojte se změny a vyzkoušejte tuto nádhernou zemi, která vás určitě nezklame. Ne nadarmo se spousta návštěvníků znovu a znovu do Portugalska vrací.

Jestliže jste si již zaškrtli v kalendáři termín dovolené a připsali k němu “Portugalsko”, určitě navštivte CK Snailtravel. Její vysoce kvalifikovaní a ochotní zaměstnanci vám pomohou s výběrem té nejvhodnější destinace tak, aby byla vám a vaší rodině ušitá přímo na míru. Poskytnou vám vyčerpávající informace nejen o místě vašeho pobytu, ale i o administrativních záležitostech. Zkrátka - fundovaně se postarají o to, aby váš odjezd proběhl hladce a bez problémů a vy jste si mohli v klidu užívat své dny odpočinku na jednom z nejkrásnějších míst na světě.

Více informací naleznete na www.snailtravel.cz , ale pokud je budete chtít navštívit osobně, pak je to zde: Veleslavínova 6, Praha 1, telefon 224 813 926, 224 814 567, email internet@snailtravel.cz.

   
08.07.2004 - Zahraničí - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [5] LeninkaT [*]

  Mě osobně se v Portugalsku moc líbilo. Vyšlo nám nádherné počasí a dovolená v květnu tak proběhla nádherně. Projeli jsme spoustu míst a máme nádherné zážitky. Je to spiš o tom, jakou si kdo dovolenou udělá, takovou ji má a pak i takové zážitky. Já si nemůžu stěžovat. A to už jsou to tři roky......(((

  superkarma: 0 12.07.2004, 07:55:13
 2. [4] tyjity [*]

  Portugalsko jsme před pár lety projeli od Algarve na jihu až po Porto, je opravdu krásné se spoustou historických památek, na koupání ale Atlantik není, není totiž studený, ale ledový (třeba v Lisabonu byla pláž plná lidí, ale nikdo nebyl ve vodě dál než po kotníky - a byl srpen). Na Algarve je to, co se teploty vody týče, lepší. Ale zas tam nejsou historické památky, jen hotely s bazény stejné jako kdekoliv jinde (a blíže a levněji).

  superkarma: 0 09.07.2004, 21:38:25
 3. [2] Zuzanicka [*]

  Já bych jela do Portugalska jakkoliv,ale musel by být někdo kdo by mi to zaplatil

  superkarma: 0 08.07.2004, 10:01:40

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme