Woman day se Studiem Fascinace a FITMAMI.cz!

Chcete vytrénovat problémové partie, zdarma si vyzkoušet oblíbené lekce PortDeBras, Zumby, Dance aerobiku, Fitballu či populárních lekci pro maminky s dětmi? Potom poslední srpnovou středu 28. 8. 2013 nezapomeňte sbalit své fitness oblečení a dorazit na Woman day se Studiem Fascinace a FITMAMI.cz.

Ojedinělý den plný moderních fitness sportů proběhne za podpory Všeobecné zdravotní pojišťovny České republiky v lukrativní části Malé strany v prostorách Tyršova domu, kde se od 17:00 zaplní sály moderními disciplínami. Již od 15:30 však můžete v rámci tohoto odpoledne plného pohybu navštívit pražskou Kampu, kde proběhnou lekce pro maminky s dětmi FITMAMI.cz. Zoufat nemusí ani ty maminky, které spíše inklinují k indoorovým fitness sportům. Aby si je v klidu vychutnaly i se svými dětmi, bude probíhat v prostorách Tyršova domu hlídání dětí za podpory neziskové organizace Celé Česko čte dětem, které nejmenší zabaví kufrem plných her a hraček, jógovými kartami, základními znalostmi o dětské józe, hádankami dráčka Fráčka a dalšími edukativními hrami. Pro všechny ženy, dámy i dívky je připraven bonus ve formě vizážistického a fotografického studia zdarma! Edukativní složku pro dospělé zajistí VZP ČR, která poskytne návštěvníkům zajímavé informace o preventivních programech pojišťovny a všem zúčastněným věnuje dárky.

Program

Outdoor část

  • 15:30 - 16:30 na Kampě lekce FITMAMI.cz - cvičení pro maminky s miminky a dětmi

Indoor část ve Studiu Fascinace

Sál č. 1

  • 17:00 PorDeBras
  • 18:00 Zumba
  • 19:00 Dance aerobic

Sál č. 2

  • 17:00 Pilates
  • 18:00 Fitball
  • 19:00 Problémové partie

Po celou dobu outdoorové části je zajištěno hlídání dětí za podpory projektu Celé Česko čte dětem. Akce je podporována také projektem Česko se hýbe, která se dlouhodobě zasazuje o rozpohybování českého národa a přispívá tak k ozdravení naší populace.

wom

Reklama