Domácnost

Pojďte si zařádit na párty Tygr, Papoušek a nebo Želva!


V prosinci předloňského roku se objevilo v Praze na Zličíně rodinné zábavní centrum Beckiland. Jde o největší dětské rodinné zábavní centrum v ČR, které se rozkládá na 6000 m2 v areálu Avion Shopping Parku Zličín. Na této ploše nabízíme dětem a jejich rodičům aktivně strávit jejich volný čas. Je to kouzelná džungle, kde nikdy neprší. 

Nejen děti, ale i dospělí si mohou zařádit a zahrát si na atrakcích, jakými jsou mega-šplhadlo, trampolíny, krokodýl, želatinový kopec, adrenalinový park, fun shoot aréna a dobrodružná jeskyně. Jungle express a motokáry jsou výsadou dětí. Pro nejmenší je k dispozici koutek pro batolata, který je oddělen od dovádění větších dětí.

Mezi hraním a řáděním si děti s rodiči můžou odpočinout a občerstvit se v bistru něčím lahodným.

 

Specialitou Beckilandu je pořádání narozeninových a jiných oslav. Nabízíme tři druhy oslav: Tygr, Papoušek a Želva. Každý druh se liší obsahem občerstvení a samozřejmě i cenou. Stačí oslavu objednat po telefonu, nebo on-line na webových stránkách, a o víc se už nemusíte starat. Odpadnou starosti s přípravou pohoštění a vymýšlením programu pro děti a hlavně s úklidem po akci!!!

 

Kromě těchto párty Beckiland pořádá pro děti velkou řadu jiných akcí a to dvoudenní tábor s noclehem, vystoupení kouzelníků a klaunů, malování na obličej, soutěže v kreslení, nebo různá sportovní klání či kulturní představení.

 

Více o těchto akcích se děti mohou informovat na webových stránkách www.beckiland.cz. Pokud se děti stanou členy Jungle clubu, dostávají aktuální pozvánky na jednotlivé akce. A vždy vědí, co se pro ně chystá.

 

Nyní můžete v soutěži na Žena-in vyhrát vstupenky zdarma. Soutěžte zde.

 

   
29.10.2008 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [2] dana11 [*]

  Trampolíny

  superkarma: 0 12.12.2012, 21:36:52
 2. avatar
  [1] Meander [*]

  Fujky. Vybavilo se mi povinné školní plavání

  superkarma: 0 29.10.2008, 10:29:36

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Akce pro čtenářky: Velikonoční pečení a vaření s Globusem
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme