Milé čtenářky, připravili jsme pro vás krásnou předvánoční akci, která se vám bude určitě líbit.

Hledáme deset čtenářek - vyhrají účast na předvánoční akci, která bude spojena s testováním kávovaru Cafissimo LATTE. Vychutnáme si skvělou kávu, kterou nám připraví tento kvalitní kávovar, pochutnáme si na vánočním cukroví a ještě navíc si s odbornicí na výrobu vánočních dekorací vyrobíme vánoční věnečky na dveře ze surovin, které pro vás připravíme.

Akce bude probíhat v úterý 9. 12. u nás v redakci v centru Prahy od 16.00 do 18.00. Akce se zůčastní 10 čtenářek.

zena

Čeká vás:

  • Testování kávovaru Kávovar Cafissimo LATTE
  • Ochutnávka skvělé kávy
  • Vánoční pohoštění
  • Vlastní výroba vánočních věnců na dveře
  • Dárky od redakce a od firmy Tchibo
  • Tombola o 1 Kávovar Cafissimo LATTE

kafePartnerem naší krásné akce s vůní kávy je firma Tchibo a její Kávovar Cafissimo LATTE, který na místě vyzkoušíme a otestujeme. Tento kávovar je vhodný pro ty, kteří mají rádi dobrou kávu v pohodlí domova či kanceláře. Dokáže pro každého připravit jeho oblíbený nápoj. Je velmi jednoduché jej ovládat. Máte rádi kávu s mlékem, milujete kávu latté s nadýchanou mléčnou pěnou? Tento kávovar stisknutím tlačítka a díky integrovanému zásobníku na mléko připraví během chviličky perfektní kávu a kávové speciality s mléčnou pěnou. Cafissimo LATTE je plně automatický kávovar na kapsle a přináší nevídanou rozmanitost. Přesvědčíme se sami na našem setkání – už se těšíme, až ho otestujeme.

Kávovar Cafissimo LATTE disponuje třemi tlaky pro spařování kávy (tlak až 15 barů) na přípravu espressa, caffè crema, překapávané kávy, cappuccina a latte macchiato.

Odnímatelný zásobník na vodu o objemu 1 l zajistí přípravu až sedmi šálků caffè crema

Pokud si tento kávovar pořídíte, mile vás překvapí obzvlášť dlouhá záruka 40 měsíců.

O kávovaru Cafissimo LATTE se dozvíte více na této stránce

Těšíte se na naši předvánoční akci? Chcete se jí zúčastnit? Pak se zapojte do naší soutěže! Pokud vám náš termín nevyhovuje, prosíme, do soutěže se nezapojujte.

Do soutěže se můžete zapojit ZDE

kafe

Reklama