Zapojte se do testování!

Připravili jsme pro vás krásnou akci! Co budeme testovat? Máme pro patnáct z vás připraven první výrobek na trhu s molekulou A-F 33, která aktivuje blokovaný kolagen. Tato inovace byla inspirována výzkumem, který získal Nobelovu cenu! Odhalil totiž, že tělo vytváří látky, které mohou blokovat produkci některých základních proteinů. Vědci se nechali výzkumem inspirovat a objevili specifickou látku blokující kolagen. Pro její deaktivaci vyvinuli právě speciální molekulu A-F 33, která napomáhá efektivnější produkci kolagenu. Vyplňující sérum proti vráskám Anew Clinical PRO od Avonu uvedenou molekulu obsahuje a účinně podporuje produkci kolagenu již za 72 hodin. Výsledkem jsou vrásky redukované co do počtu, hloubky i délky.

Avon

Jak se do testování zapojit a co budete testovat?
Zúčastněte se soutěže o balíček s produkty Anew Clinical PRO! Balíček obsahuje dva produkty - péči o oční okolí a sérum proti vráskám! Testovat budete oba tyto produkty, po měsíci vás poprosíme, abyste zhodnotily vaše zkušenosti. Vaše příspěvky zpracujeme do doalšího článku, takže si je budou moci přečíst ostatní čtenářky.

Jaké je sérum Sérum Anew Clinical PRO ?
Má ultralehké složení, díky němuž se snadno nanáší a je dermatologicky a alergologicky testováno. Je vhodné pro všechny typy pleti. Používejte jej ráno a večer samostatně, nebo před aplikací hydratačního krému. Výsledkem bude den od dne mladší vzhled. Ihned po aplikaci dodává pleti celkově omlazený vzhled. Již za 1 týden je redukována viditelnost hlubokých vrásek. Složení s molekulou A-F33 bude po dobu 2 let k dostání exkluzivně v kosmetických výrobcích Avon nebo u profesionálních dermatologů.

Redakce testuje - jaké jsou jejich průběžné poznatky?
Klára Wimmerová

Testování Anew Clinical PRO: Z každého testování nebo z každého nového krému na obličej mám trochu obavy a snažím se pečlivě si vybírat. Ač to tak možná na první pohled nevypadá, protože moje pleť je mastnější, je i velmi citlivá. Od kosmetičky, když už se tam jednou za rok dostanu, jdu většinou červená jak rak. Možná i proto jsou ty moje návštěvy u ní tak řídké a radši se spoléhám na domácí péči.

Nový krém Anew Clinical jsem ale začala testovat ráda, už proto, že po třicítce jsem kromě běžných problémů pleti začala řešit i začínající drobné vrásky. Takže osvědčené krémy, jak se mi zdá, už přestávají stačit a je potřeba hledat nové.
Největší strach jsem měla z toho, aby krém nebyl mastný. Tyto obavy se nepotvrdily - krém má lehkou konzistenci, roztírá se po pleti snadno. Co mě zaujalo, byla jeho vůně. Je totiž velmi jemně parfemovaný, voní mi spíše čistotou a pocit z něj je jakoby chladivý.

Nejvíce jsem spokojená s oční péčí -první ráno po použití jsem měla pocit, že mám „lehčí víčka“, a zdá se mi, že drobné vrásky jsou mělčí.

Dana Haklová
Jsem samozřejmě zvědavá, co to udělá s mou pletí, a jestli nějaké vrásky zmizí, nebo se alespoň stanou méně viditelnými. Jsem v tomto ohledu totiž nenapravitelný skeptik.
Ale jsem trpělivá a poctivě krémy aplikuji podle návodu každý den, ráno a večer.

V první řadě bych ocenila obal. Jsem přece jenom estét. Oba jsou stříbrné a působí čistě. Krém na obličej se výborně dávkuje pomocí pumpičky, takže ho člověk „nekontaminuje“ prsty, ale dostane tolik krému, kolik je potřeba.
Krém a oči má tubu do špičky, takže se vymáčkne malinké množství, které se lehce vklepe do pleti kolem očí.
Oba krémy mají velmi jemnou konzistenci, takže se krásně roztírají a vsakují. Pleť je po nich hedvábně jemná, a jako hydratovaná. Mám poměrně citlivou pleť a po použití jiných krémů jsem měla potřebu nanést další vrstvu, kvůli pocitu napětí. To u těchto krémů ne.

Co se týče vůně. Docela mě překvapila. Připomíná mi vůni ořechů, ale vůbec mi to nevadí. Dokonce jsem ani žádnou vůni nečekala, což zvyšuje dobrý dojem z krému. A jeho kvalitu. Příliš parfemované krémy působí „podezřele“.

Co od krému čekám? Myslím, že na svůj věk moc vrásek nemám, takže se těžko poznává, jestli mizí. Ale mám jednu mezi obočím, která se mi zdá mělčí.
Uvidím, až vypotřebuji veškerý obsah obou tubiček...Ale zatím jsem velmi spokojená a klidně bych takové přípravky používala dlouhodobě.

Vyjádření odborníka:

„Je to nový milník v péči proti stárnutí pleti. Molekula A-F33 pracuje na jiném principu než dosavadní technologie založené na AHA kyselinách a retinolu. Speciální složení deaktivuje látky blokující kolagen a pomáhá zvýšit jeho produkci. Jsem ohromená výsledky, které výrobky přináší: 100 % žen, které se zúčastnily testování, potvrdilo jejich účinnost,“ říká Dr. Cheryl Karcher M.D., certifikovaná dermatoložka a konzultantka Avonu, New York.

Zapojte se do soutěže ZDE

Čtěte také: Vyhlašte konečně úspěšný boj nechtěným vráskám!

Reklama