Co k tomu potřebujete a jak nákup probíhá?
V kterémkoli z 15 hypermarketů Globus si na začátku nákupu, kromě nákupního vozíku, vyzvednete ruční skener u stěny Scan&Go a pak už jen stačí snímat skenerem kódy a zboží vkládat přímo do nákupní tašky. Na závěr nákup zaplatíte u pokladen Scan&Go. Velkou výhodou tohoto nakupování je to, že již nemusíte vykládat zboží na pokladní pás a ani čekat u pokladny. K nakupování se Scan&Go potřebujete věrnostní kartu Globus Bonus, pomocí které si ruční skener vyzvednete. Tu získáte během chvilky v Informačním centru hypermarketu Globus, a nebo na www.globusbonus.cz. Podrobnosti najdete na www.scanandgo.cz.

Podívejte se na názorné video, jak je nakupování snadné:

Pojďte s námi vyzkoušet službu Scan&Go, získáte nákupní poukázku na 500,- Kč
Naše akce se koná 28. listopadu 2017 od 16.00 v pražském hypermarketu Globus-Zličín. Zúčastní se jí celkem 12 čtenářek a tři spřátelené blogerky. Nejen, že si budete moci v rámci připraveného programu službu Scan&Go přímo vyzkoušet, ale také pro vás bude připravena ochutnávka chutných potravin z pekařství a řeznictví Globusu. V závěru si ještě odnesete dárečky, které vám budou určitě chutnat!   
Na nákup se Scan&Go, na jeho testování získáte nákupní poukázku v hodnotě 500,- Kč (pokud tuto hodnotu překročíte, je třeba zbytek doplatit). Budeme rádi, když vyzkoušíte také nákup potravin bez čárového kódu přímo na obalu, jakými jsou například pečivo nebo zelenina. Váš nákup si pak odnesete domů.
Pokud máte kartu Globus Bonus, je to skvělé, ale pokud ne, nic se neděje, vyřídíme vám vše dopředu a vaše karta bude připravena k vyzvednutí na naší akci. Zde jen podepíše formulář, že vaše údaje jsou správné. Bez ní nakupovat se služnou Scan&Go nejde.  O celé akci budeme připravovat reportáž, těšíme se, jak si to s vámi užijeme.


Chcete se této akce zúčastnit? Máte volno odpoledne 28. 11. od 16.00 (sraz v Hypermarketu Globus-Zličín)? Chcete si s námi užít hezký podvečer? Pak se zapojte do naší soutěže a těšte se na to, že vybereme zrovna vás. Soutěž najdete zde.

Reklama