Vaření

Pojďte s námi testovat snídaňové cereálie CHEERIOS Oats pro pestrou snídani

Je pro vás důležité, aby vaše strava byla vyvážená a zdravá? Patříte mezi ty, pro které je snídaně základem dne a víte, že pokud snídani vypustíte, dopouštíte se velké chyby v základech zdravého stravování? Pak pro vás máme velmi zajímavý tip.

 

Proč je snídaně tak důležitá?
Snídaně, první ranní jídlo je start do nového dne a do značné míry rozhoduje o tom, v jaké míře bude úspěšný. Snídaně slouží k doplnění energie po noci, kdy odpočíváme a nejíme. Ti, kdo nesnídají, „jedou celé dopoledne na rezervu“.  Snídaně by měla činit přibližně 20 - 25 % z celkového energetického příjmu. To zaručí dostatek energie a vyrovnanou hladinu krevního cukru bez pocitu hladu.

Snídaně má být pestrá

O tématu snídaně a významu snídání jsme napsali na našich stránkách mnoho. Proto jsme pro vás připravili další zajímavou akci spojenou s testováním. Snídaně má být pestrá a obsahovat zdraví prospěšné složky jako jsou cereálie či kvalitní pečivo bohaté na vitamíny a vlákninu. Vhodné je zařadit mléčné produkty, které tělu dodají bílkoviny a jsou výborným zdrojem vápníku, čerstvé kousky ovoce či zeleniny. Nesmíte zapomínat na pitný režim, který je nedílnou součástí snídaně. Vedle oblíbených nápojů jako je čaj či káva dbejte na dostatečný příjem vody či minerálky.

CHEERIOS Oats Testujeme Nestlé CHEERIOS Oats pro pestrou snídani: Zahrňte do své snídaně chutné cereálie, které ji doplní o důležité složky.

Ve spolupráci se společností Nestlé jsme pro vás připravili testování – můžete vyzkoušet příjemnou novinku, cereálie CHEERIOS Oats. Křupavé lupínky s obsahem celozrnných ovesných vloček, namíchané s lahodnými kroužky CHEERIOS. Jsme zvědaví, jak vám zachutnají, protože s nimi uděláte navíc něco pro své srdce a cévy. Ovesné vločky obsahují beta glukany, které pomáhají snižovat hladinu cholesterolu. Budeme rádi, když se stanou součástí vaší pestré snídaně.

Hledáme 20 čtenářek, které získají balíčky s CHEERIOS Oats a cereálie otestují. Každá z testerek dostane 2 produkty – CHEERIOS Oats Original a CHEERIOS Oats Cinammon pro pestrou snídani.  

Pokud vás vybereme, po zaslání produktů pro vás zaktivníme on-line dotazník s několika otázkami pro zhodnocení vaší zkušenosti. S některými vybranými čtenářkami, které snídaňové cereálie otestují, budeme pracovat dále – připravíme s nimi rozhovor, některé z nich se mohou těšit také na sdílení svých zkušeností prostřednictvím našeho facebooku. a tento rozhovor bude umístěn také na facebookových stránkách Cereálie Nestlé.  

Těšíme se na vaše recenze!

Podívejte se na video o CHEERIOS Oats:

 

Proč jsou beta glukany důležité pro zdraví?

Beta glukany patří mezi rozpustnou vlákninu, která se přirozeně vyskytuje v některých potravinách. V zažívacím ústrojí absorbuje vodu a vytváří hmotu podobnou gelu, která snižuje vstřebávání cholesterolu v tenkém střevě a díky tomu dochází ke snížení cholesterolu v krvi přirozenou cestou. Vaše snídaně tak může být rychlá, chutná a při vhodné skladbě i prospěšná vašemu zdraví.

Chcete se zapojit do testování? Vyplňte nám krátkou anketku, kterou najdete ZDE.

Pro vyplnění musíte být na www.zena-in.cz registrovaní, pokud nejste a chcete se přihlásit do výběru testování, zaregistrujte se http://zena-in.cz/registrace.php

Přihlásit se můžete do pátku 29.7.2016 do půlnoci.

   
11.07.2016 - Vaření - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [7] Dana Liptákova [*]

  super,ráda bych testovala a moje vnoučátka budou nadšeně spolupracovat.Nestlé cereálie milují nejvíce

  superkarma: 0 18.08.2016, 14:03:26
 2. [6] Andreadornova [*]

  Sml67

  superkarma: 0 11.07.2016, 17:50:58
 3. [5] Klára Křížová [*]

  Ni-ka — #4to přece nevadí Sml16

  superkarma: 0 11.07.2016, 16:30:42
 4. avatar
  [4] Ni-ka [*]

  Já bych chtěla testovat,ale bohužel nemám facebook:((

  1. na komentář reaguje Klára Křížová — #5
  superkarma: 0 11.07.2016, 16:15:05
 5. [3] RybkaL [*]

  Jé a co teprve moje děti, ty by testovalySml59Sml59Sml59

  superkarma: 0 11.07.2016, 13:13:10
 6. [2] ajinka1986 [*]

  Super! Chtěla bych testovat Sml16

  superkarma: 0 11.07.2016, 10:41:57
 7. [1] bobani [*]

  abych se přiznala , tyto produkty nebo jim podobné jsem ještě neochutnala . moje snídaně jsou vyloženě klasické , staromilské

  superkarma: 0 11.07.2016, 09:02:40

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme