Rodina

Pojďte s námi testovat čaje pro děti Jemčánek

JemčánekOvocné čaje patří mezi nejoblíbenější nápoje pro děti. Ať teplé nebo studené, jsou ideálním řešením pro ty z vás, které nechtějí, aby jejich děti pily slazené sycené nápoje (nebo alespoň ne tak často). Ovocné čaje přinášejí organismu také přírodní složky spolu s antioxidanty, které mají pozitivní vliv na zdraví.

Nesmíme zapomenout, že zatímco dospělým se doporučuje denně vypít 2,5–3 litry tekutin, dětský organismus má potřebu tekutin větší, protože je tvořen větším podílem vody, než organismus dospělého člověka. Ovocné čaje jsou dle odborníků doporučeným nápojem pro pitný dětský režim.

Ovocný čaj je vhodný nejen k nastartování dne a ke snídani, ale je vhodným nápojem pro celý den. Děti mají oblíbené ovocné chutě, které mají rády – a to splňují nové ovocné čaje pro děti od značky Jemčánek (najdete také na www.jemca.cz).

Chceme vám představit nové dětské čaje Jemčánek, které nyní najdete v obchodech ve třech příchutích:

 • Jahoda s jogurtem
 • Borůvka
 • Pomeranč a červený pomeranč

Jemčánek

Milé maminky, máme pro vás zajímavou nabídku. Hledáme 20 z vás, které získají balíčky s čaji pro vás, dospělé a s novými ovocnými čaji pro děti Jemčánek, které budete moci otestovat. Poprosíme vás, abyste nám následně napsaly, jak vám a vašim dětem nové ovocné čaje chutnaly. Z vašich reakcí vytvoříme další článek, aby se ostatní čtenářky dozvěděly, jaké jsou vaše zkušenosti a doporučení.

Pokud se chcete zapojit do testování – vstupte do naší soutěže a odpovězte na soutěžní otázku a těšte se, že vybereme zrovna vás.

Jemčánek

Jemča je tradiční značka čajů pro dospělé. Určitě znáte proslulý Pigi čaj, který je na českém trhu k dostání již přes 40 let. Ve svém závodě v Jemnici vyrábí více než 50 druhů čajů – ovocné, bylinné, černé a zelené. Mezi tyto produkty patří například Pigi čaj, Lesní Plody, Šípek, kolekce ovocných, černých, zelených a bylinných čajů , Gastro, Klub čaj, řada čajů „Zlatý“. Nyní přichází na trh s novinkami pro děti – s ovocnými čaji Jemčánek, které jsou v současné době k dostání ve 3 příchutích a jsou určeny dětem. Více na www.jemca.cz
   
01.10.2013 - Děti - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [5] monissek [*]

  Velmi doporučuji Jemcanek borůvka a Jemcanek jahoda s jogurtem!! Jsou vyborneSml16

  superkarma: 0 11.10.2013, 10:03:51
 2. [4] Leena [*]

  Červený pomeranč a borůvka zní dobře, docela by mě zajímalo, jak čaj chutná.

  jak už psal někdo pode mnou, hodně záleží na míře kyselosti.

  dítě má vypít víc než 2,5-3 litry tekutin? není to chyba v článku?

  superkarma: 0 01.10.2013, 13:36:31
 3. avatar
  [3] Makynka [*]

  Od Jemči čaje kupujeme, ale na děti jsou moc kyselé a nechtějí je pít, nepomůže ani když je přisladím medem. Dětskou verzi jsem neměla, koupíme a vyzkoušíme Sml16

  superkarma: 0 01.10.2013, 12:55:42
 4. [2] anina4 [*]

  čaje od Jemči kupujem, dětský jsem ještě nezkusila, ráda bych,pijem většinou ovocné čaje

  superkarma: 0 01.10.2013, 09:54:18
 5. [1] setury [*]

  čaje vypadají lákavě Sml22 ochutnala bych ráda Sml16

  superkarma: 0 01.10.2013, 09:11:11

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme