Zdraví

Pojďte s námi otestovat dětskou ústní vodou LISTERINE® SMART RINSE™

Věděli jste, že zcela zdravý chrup má v pěti letech jen 42 % českých dětí a ve dvanácti letech už jen 30 % dětí, přičemž v průměru má každé dítě téměř tři zubní kazy?

Tyto skutečnosti svědčí o nízké úrovni ústní hygieny. Čištění kartáčkem je pro děti obtížné, děti bývají málo motivované a často nevěnují čištění zubů dostatečně dlouhou dobu. To jsou důvody, proč si mnoho dětí nevyčistí zuby tak dobře, jak by mělo.

Víte, jak nedostatky napravit a jak zajistit správnou péči o chrup Vašich dětí? Naučte své děti správnému čištění zubů pomocí ústní vody LISTERINE® SMART RINSE™ !

listerineÚstní voda LISTERINE® SMART RINSE™ je speciálně vyvinuta pro děti od 6 do 12 let ke každodennímu používání. Přitahuje a zabarvuje zbytky jídla a bakterií a děti tak vidí důkaz v umyvadle. S touto ústní vodou je čistění zubů pro děti nejen zábavné, ale i poučné a motivující.

LISTERINE® SMART RINSE™ neobsahuje cukr ani alkohol. Snadno se dávkuje, odměrku naplníte pouhým stisknutím lahvičky, což určitě oceníte. Má jemnou jahodovo-malinovou příchuť. Obsahuje fluorid sodný, který posiluje zubní sklovinu a snižuje možnost vzniku zubního kazu až o 40 % více než samotné čištění zubů zubním kartáčkem. Obsahuje cetylpyridinium-chlorid, který ničí 99 % škodlivých ústních bakterií.

Proč je důkladné vyčistění zubů tolik důležité?

smartBakterie obsažené v ústech spolu se zbytky jídla vytvářejí zubní povlak, který se usazuje na povrchu zubů. Zubní povlak produkuje kyseliny, které rozrušují zubní sklovinu tím, že rozpouští minerální látky obsažené ve sklovině. Pokud se tomuto procesu nepředchází nebo se včas nezastaví, dochází k trvalému poškození zubu.
Ústní vody se v současnosti považují za významnou součást ústní hygieny v dospělém i dětském věku. Jejich používání by se mělo stát předmětem individuální zdravotní výchovy, zejména se zaměřením na mladou generaci.

Dětská ústní voda LISTERINE® SMART RINSE™ v balení 250 ml je k dostání výhradně v lékárnách a vybraných stomatologických ordinacích.

Více informací najdete na www.peceochrup.cz

POZOR!!!

Pojďte s námi otestovat LISTERINE® SMART RINSE™! Máte doma děti od 6-12 let? Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte jeden z deseti balíčků s LISTERINE® SMART RINSE™! Až ústní vodu vyzkoušíte, poprosíme vás, abyste nám napsaly, jak jste s ní byly vy i vaše dítě (děti) spokojené. Zejména chceme, abyste vyzkoušely používání - pokud má dítě špatně vyčištěné zuby, ústní voda v ústech dítěte přitahuje a zabarvuje zbytky jídla a bakterií, a dítě tak vidí důkaz v umyvadle, když ústní vodu vyplivne. S touto ústní vodou je čistění zubů pro děti nejen zábavné, ale i poučné a motivující.

   
03.06.2010 - Zuby - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [7] Gykiss [*]

  právě jsem koupila 1 litr Listerine a uvidím, jestli má nějaké účinky, až potom se rozhodnu, jestli to koupim i vnoučatům ...

  superkarma: 0 18.06.2012, 18:12:57
 2. avatar
  [6] Myškomedvídek [*]

  vodu používámSml67

  superkarma: 0 18.11.2010, 17:41:59
 3. [5] vlastimic [*]

  Mám doma 12letou dceru. Na každodenní otázku:Máš vyčištěné zuby? Odpovídá samozřejmě velice otráveně:Jo mami mam! Já,ale dobře vím,že si je nečistí, tak ,jak by měla. Tato ústní voda by mě posloužila, jako důkaz!Sml30

  superkarma: 0 16.09.2010, 19:38:44
 4. avatar
  [4] Irad [*]

  Tak to je něco akorát pro mého malého bráchu.

  superkarma: 0 04.06.2010, 01:28:08
 5. [3] martek39 [*]

  Mám doma 6 a 11 leté děti a pokaždé je musím hnát do čištění zubů

  superkarma: 0 03.06.2010, 22:08:45
 6. avatar
  [2] tortora [*]

  škoda,že je až pro děti od 6 let,dcera bude mít letos 4 a určitě by si je bez problémů vyplachovalaSml22Sml67my je používáme taky(samozřejmě ne dětskýSml57)a jsme spokySml59

  superkarma: 0 03.06.2010, 16:29:09
 7. [1] Kubatek [*]

  Dobrý den,

  musím říct,že mi tento článek udělal velkou radost!Mám 9ti letého syna a nemůžu ho nijak přesvědčit,že čistit zuby 1xdenně 20vteřin opravdu nestačí.Já sama mám se zuby velké trápení,vysokou kazivost i když si zuby čistím i 3x denně a stejně ho nedonutím,aby byl na své zuby hodnějšíSml80.Hned ji začnu shánět a udělám další přesvědčovací pokus.

  superkarma: 0 03.06.2010, 15:23:47

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme