Rodina

Pojďte o víkendu pouštět draky! Zveme vás na tři drakiády

Máte doma děti, pro které hledáte zajímavý program? Pak máme pro vás zajímavý tip! Tento víkend a následně další dva víkendy se budou v různých městech konat tři drakiády. Můžete se zapojit do pouštění draků, užít si podzimních radovánek a ještě využít doprovodného programu, který potěší děti i dospělé. Akce připravil virtuální operátor SAZKAmobil.

Kdy se drakiády se Šťastnou SIMkou konají a kde?

 • v neděli 27. září ve Velkém Meziříčí na Fajtově kopci
 • v sobotu 3. října na Sychrově v rámci Slavnosti jablka
 • v sobotu 10. října v Praze Letňanech u obchodního centra

Co si můžete užít?

Kromě pouštění draků na vás čeká bohatý doprovodný a kulturní program, soutěže, malování draků, pro děti žlutá cukrová vata, pro maminky limonáda, pro tatínky pivo a opékání buřtů.

drakiáda

Těšte se na soutěže!

Nejen pro návštěvníky drakiád je také připravena soutěž o mobily a plyšáky. Stačí si předem koupit Šťastnou SIM kartu od SAZKAmobilu. Na vybraných obchodních místech společně se SIM kartou obdržíte draka, kterého si můžete vymalovat třeba přiloženými fixy. Soutěžit můžete také i s vlastnoručně vyrobeným drakem s motivem Šťastné SIMky. Při pouštění draků nezapomeňte vše zaznamenat a nahrát fotografie na stránky www.drakiada.sazkamobil.cz. Nahrané fotky můžete prostřednictvím tlačítka na obrázku poslat svým blízkým a sbírat tak i hlasy.

Více informací o drakiádách, soutěži a místech, kde lze předplacenou kartu s dárkem zakoupit, naleznete zde.

Tuto neděli začínáme - SAZKAmobil drakiáda se koná ve Velkém Meziříčí!

Již tuto neděli se na Fajtově kopci ve Velkém Meziříčí uskuteční 21. ročník vyhlášené drakiády. Kromě pouštění draků na Vás čeká bohatý doprovodný a kulturní program, soutěže, malování draků, pro děti žlutá cukrová vata, pro maminky limonáda, pro tatínky pivo a opékání buřtů.

Pro návštěvníky je připravena také soutěž o mobily a plyšáky. Stačí si předem koupit Šťastnou SIM kartu od SAZKAmobilu. Na vybraných obchodních místech společně se SIM kartou obdržíte draka, kterého si můžete vymalovat přiloženými fixy. Soutěžit můžete i s vlastnoručně vyrobeným drakem s motivem Šťastné SIMky. Při pouštění draků nezapomeňte vše zaznamenat a nahrát fotografie na stránky www.drakiada.sazkamobil.cz. Nahrané fotky můžete prostřednictvím tlačítka na obrázku poslat svým blízkým a sbírat tak hlasy.

Prezentace účastníků proběhne od 12 do 13:30 hodin. Soutěžící se mohou přihlásit do následujících kategorií: rodiče s dětmi, děti od 8 do 13 let a děti starší 14 let.

   
24.09.2015 - Rodina - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [3] bobani [*]

  hned bych šla

  superkarma: 0 24.09.2015, 19:11:12
 2. avatar
  [2] delfi.na [*]

  a oni na víkend hlásí déšť Sml15

  superkarma: 0 24.09.2015, 09:23:19
 3. avatar
  [1] helmar [*]

  zrovna v úterý jsme koupili 3 krásné draky našim vnoučatům.Sml67Sml59

  superkarma: 0 24.09.2015, 00:28:19

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme