Jsou jedním z nejznámějších a nejkrásnějších párů našeho showbusinessu. Řeč je o sympatickém duu Mírovi a Zorce Hejdových. Znát je můžete coby moderátorskou dvojici, která slaví díky své souhře úspěchy.

Tato manželská dvojce je velmi sympatická, ale málokdo ví něco o jejich soukromí, proto jsme se jich zeptali na pár otázek, jak to mají doma, co na sobě nesnáší a naopak milují, a jak nám oba odpověděli, se můžete dočíst níže.

sa

Prozraďte nám, jak jste se vůbec seznámili?
Míra:
Bylo to na chodbě rádia. Zorka čekala na výjezdní akci promotýmu jako hosteska a já v rádiu pracoval jako moderátor a programový ředitel stanice. Tehdy nás ale vůbec nenapadlo, že spolu budeme chodit, natož se brát.

Co se vám hned napoprvé líbilo na Zorce – Mírovi?
Míra:
Určitě to bylo osobní kouzlo.
Zorka: To i z mé strany… a hlavně smysl pro humor. Pořád jsme spolu tak laškovali a smáli se. A smějeme se dodnes.

Jak dlouho spolu tvoříte pár?
Míra:
Je to už 6 let. Nedávno jsme oslavili rok od svatby.

Určitě jako každý pár máte i vy občas neshody, kolem čeho se nejčastěji točí?
Míra:
Jsou to spíš blbosti typické pro rozdíly mezi mužem a ženou. Například nemám rád, když někam vyrážíme, já už stojím mezi dveřmi a Zorka říká: „Už jduuuu!“ Vím, že mám vždycky ještě tak 15–20 minut čas (smích).
Zorka: Obecně jsme v tomhle opační. On je spolehlivý a chodí vždycky všude včas. Já zase většinou pozdě. On vstává na první zazvonění budíku, já tak na desáté! Když vstáváme společně do Snídaně, většinou mě tahá za nohu z postele (smích). 

Je něco, co vás na vašem protějšku opravdu vytáčí?
Míra:
Nic tak zásadního není, to bychom spolu nevydrželi (smích). Máme oba rádi pohodu. Když je den, kdy není, raději si vzájemně „vyklidíme prostor“.

A naopak, co máte na sobě nejraději?
Míra:
Chceme si život užívat. Oba máme dost práce a závazků. Proto když jsme spolu, chceme se bavit a sbírat zážitky. Je skvělé, že v podstatě všechny z nich sdílíme.

Kdo z vás je většinou ten první, kdo se chce usmířit po nějaké hádce?
Zorka:
To je různé, podle situace. Přijít s usmířením umíme oba dva a je fajn, že nám to netrvá dlouho. Ostatně, když jste svoji, milujete se a víte, že spolu chcete být, je hloupost ztrácet společný čas tím, že se nebudete tři dny vůbec bavit. Přece víte, že se stejně musíte usmířit a celé je to úplně zbytečné.

Vy spolu i pracujete, nelezete si občas na nervy, když jste spolu téměř pořád?
Zorka:
To se právě může tak zdát, že jsme spolu téměř pořád, ale vůbec to tak není. Kromě Snídaně má Míra svoje závazky programového ředitele a moderátora v Plzni, já vysílám každý den v Praze, často oba moderujeme různé akce, takže když je „pohodový den“, sejdeme se doma večer a jsme spolu. A nějaké tři hodiny týdně navíc při Snídani s Novou v tomto směru nic nezměnily.

Žárlíte na sebe?
Zorka:
Já občas žárlím, a když už se to stane, nijak se tím netajím. To Míra to kryje líp.

Jak si představujete svůj život za deset let?
Zorka:
Za deset let bych chtěla žít stejně jako teď, jen už bych chtěla mít dvě děti a psa.

Pokud chcete vidět oba pospolu, nenechte si ujít již tuto sobotu, 25. října, akci Centra Černý Most. Zde propukne hudebně-módní program, kde nebude chybět ani koncert ABBA World Revival doplněný právě tímto sympatickým moderátorským duem manželů Hejdových, kteří se exkluzivně stali tvářemi závěrečného týdne akce We Love Style. Návštěvníci koncertů budou mít příležitost získat slevové poukázky.

Reklama