Bulvár

Pojďte na Songfest - rok tygra 2010

SONGFEST.CZ – ROK TYGRA 2010, tak se jmenuje řada tří koncertů, které moderuje herec Jaroslav Dušek. Jeho hosté budou zajímaví umělci, na které hned tak nikde nenarazíte. Hlavní osobou bude čínská zpěvačka Feng-yün Song, jinak se budou hosté v každém městě trochu lišit.

c

5. února v pražském Paláci Akropolis se mohou diváci těšit také na divokou kapelu Čankišou, dále Vladimíra Václavka, Jaroslava Kořána, nevidomého dětského hudebníka Roberta Lombina, čínského klarinetistu Guo Chuanqi a tchajwanskou pianistku Li Yixian.

6. února ve Filharmonii Hradec Králové vystoupí kromě obou hlavních protagonistů hudebníci Ondřej Smeykal, Vladimír Václavek, Jaroslav Kořán, japonská hudebnice Kayoko Zemanová a Lidová muzika z Třemošné.

A 13. února do Městského divadla v Českém Krumlově dorazí také Dagmar Andrtová-Voňková, Amit Chatterjee Trio, Jaroslav Kořán, Ivana Hessová, Anežka Hessová, Trn v Oku a nepálská tanečnice Tej Kumari Thakuri.

Součástí večerů je kromě hudby i stylový doprovodný program: barevný jarmark, čajovna, bio ochutnávky, buvolí tombola, lví tanec, kendo show, nepálský tanec, indický kathak, cikánský tanec a na závěr po koncertech i Tygří tančírna. Od 16.30 do 19 hodin je připraven pro příchozí dětský program, na který je vstup zdarma: pohádky a hry, ukázky z nových dětských knížek Daniely Fischerové a Pavlíny Brzákové, divadelní improvizace s mladými lektory divadla Alfred ve dvoře.

d

Koncerty začínají ve všech městech v 19 hodin. Vstupenky jsou k dostání v obvyklých předprodejích a v Praze navíc v síti Ticketpro. Děti do 10 let mají vstup zdarma. Všechny vstupenky budou zařazeny do „buvolí tomboly“ Jaroslava Duška. Výherci dostanou „tygří dárek“ ze ZOO Praha. Pozor! Navíc dárek pro všechny návštěvníky narozené ve znamení tygra!

Více informací na www.songfest.cz.

   
04.01.2010 - Kultura - autor: Simona Škodáková

Komentáře:

  1. [2] squaw [*]

    Zato já bych jela hned, tuto new-age, world music, etno apod.. to můžu, a Jarda Dušek je taky moc fajn. Jen škoda, do všech těchto měst to mám moc daleko...  Tak si je pustím alespoň na YouTube ..  Přeji všem pěkný den a (s)mějte se !!

    superkarma: 0 04.01.2010, 18:24:39
  2. [1] Dana90 [*]

    jak se tak koukám,tak myslím,že to není nic pro mě.já radši rockové kapely nebo pop.

    superkarma: 0 04.01.2010, 16:10:29

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme