Jeden z nejznámějších swingových orchestrů na světě, Glenn Miller Orchestra, přidává v sobotu 9. ledna v pražském Obecním domě další koncert, a to od 17 hodin.

„Na vystoupení od 20 hodin zbývají v tuto chvíli poslední vstupenky. Vzhledem k zájmu veřejnosti i času zbývajícím do data koncertu jsme se rozhodli přidat tento podvečerní termín,“ říká Brian Reagan, pořadatel koncertu.

Vstupenky na přidané vystoupení od 17 hodin, stejně jako zbývající na koncert od 20 hodin, jsou k dostání v síti Ticketstream. Více informací:www.bbhnadace.cz, www.terezamaxovadetem.cz, www.ticketstream.cz, www.glenn-miller-orchestra.de, www.obecnidum.cz.

l

Glenn Miller Orchestra uvede v Praze program nazvaný „Evening of Swing and Elegance“. Vystoupení je složeno z nejznámějších swingových a jazzových skladeb nejen z dílny svého zakladatele Glenna Millera, ale i od dalších amerických legend tohoto žánru ze 40. až 80. let minulého století. Navíc za každou prodanou vstupenku přispějete na Nadační fond Terezy Maxové dětem.

Máte rádi jazz a swing, nebo vám tahle hudby už připadá přežitá?

Reklama