Když zapřemýšlíte o těch tvorech, co umí velmi dobře lenošit, tak vás jistě hned po lenochodech napadnou kočičky. A když se řekne kočička na našem magazínu, nedá se neříct DanaD. Děkuji Vám DanoD za fotky i příspěvek. Dnes to opravdu sedí jako prdel na hrnec.

Já zastávám názor, že pohyb je nebezpečný – vznikají při něm úrazy. A proto hodně  polehávám. V létě u vody a po zbytek roku gaučuju.

Ale  gaučování není jen tak, i to se musí dělat pořádně a s láskou. Základem dobrého gaučování je správná příprava.

Takže si připravím na konferenční stolek něco k pití, malou svačinku, knížku,  ovladač na televizi a video. Jako další nachystam  deku na přikrytí, načechrám gaučové polštářky a pak teprve můžu zalehnout a pořádně gaučovat. 

Duležité je také správně a pravidelně se obracet z bůčku na bůček, aby se neudělaly proleženiny – doporučuji tento postup: sednu doprostřed gauče a zalehnu směrem nalevo, po nějaké době se z lehu zvednu do sedu a ulehnu směrem napravo.

U nás doma gaučujeme všichni , děláme to s láskou a začínáme už odmala.

1

2

3

4

5

6


DanaD
Text nebyl redakčně upraven


Umíte lenošit?

  • Jak nejraději lenošíte?
  • Umíte proflákat celý den?
  • Toužíte po lenošení a nemůžete?
  • A když si představíte prolenošený den, jak by vypadal?
  • Znáte nějakého lenocha?

redakce@zena-in.cz

Jednu z vás odměním. Knihami „Bratři sestry a jiná neštěstí“ od autorky Václavy Moravcové, kočičí krimi „Kočka s houslemi“ od Lydie Adamson a Diářem na rok 2013 s citáty Paula Coelho nazvané „Proměny“. To abyste si čas na lenošení mohly naplánovat.

Reklama