Domácnost

Pohroma jménem Čert

V době, kdy s námi v rodině žil černý kocour Čert, byl právě on častou příčinou rodinných pohrom.

Tady je jedna z nich. Čistila jsem koupelnu a záchod. Sehnutá nad toaletní mísou jsem pískem drhla špínu. Bylo krásné letní dopoledne a já se v duchu už viděla na dece, že se budu po obědě opalovat. Najednou se mi zatmělo před očima. Něco černého a těžkého mi skočilo za krk. Já vykřikla, ztratila rovnováhu, hlava se mi zabořila do mísy a ramenem narazila na její okraj.

Byl to Čert. Spal na vodovodní nádržce nad mísou. Byl nepříjemně vzbuzen mou osobou a vystřelil dolů. Je pravda, že kočka má devět životů. Čertovi se nic nestalo, ale já to odnesla nalomenou klíční kostí a mírným otřesem mozku. Po zbytek léta jsem si mohla o slunění jen nechat zdát.

Když jsem přijela z nemocnice se sádrou na rameni, přiběhl Čert a jako by tušil, že provedl něco nekalého, mi vyskočil na klín, tam se rozložil jako mimino. Chtěl si hrát a současně mě prosil o odpuštění. Když jsem se podívala do jeho nádherně zelených očí, byla má zlost ta tam.

Januše


Tedy, Čert je pěkný čertík :). Děkujeme za vtipný příběh :). Připomnělo mi to Jahelku a jeho písničku o kocourkovi :))).

Jak jste na tom Vy se zvířátky? Jsou pro Vás pohromou v bytě? Nebo máte na pohromy někoho jiného? Podělte se s námi o své příběhy na redakce@zena-in.cz!

   
17.10.2006 - Dům a byt - autor: Ivana Kuglerová

Komentáře:

 1. avatar
  [9] Vera.Macík [*]

  Žábina: Kočka za to nemůže, člověk se musí podívat, kde je a pak se přizpůsobit - to je normální stav, když máš doma kočku. Jinak já na kocourka často šlápnu, když se tmou šourám po bytě a on se lekne. Je mi ho pak líto.

  superkarma: 0 17.10.2006, 17:52:34
 2. [8] FAXÍK [*]

  tak to je síla,to asi nebylo nic příjemného?

  superkarma: 0 17.10.2006, 14:36:46
 3. avatar
  [7] Žábina [*]

  já teda nevim ale skončit kvůli kočce v nemocnici tak kočka asi skončí v útulku

  superkarma: 0 17.10.2006, 13:19:06
 4. avatar
  [6] monyk [*]

  barbara.003: Myslim, ze sama sobe jsi zivotu temer nebezpecna . V pripade, ze se ti to stava jen obcas se to myslim jeste da prezit, ovsem pokud je tento vyjev temer kazdodenni udalosti, tak by byla vhodna vyhodna zivotni a urazova pojistka

  superkarma: 0 17.10.2006, 11:17:54
 5. avatar
  [1] pastel.ka [*]

  Kočky jsou zlatíčka, neudělal to schválně. Ale mít hlavu v míse, no to moc příjemné určitě nebylo

  superkarma: 0 17.10.2006, 10:09:53

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme