Tahle nechutnost štvečtenářku s nickem janulaostrava. „Poslední dobou při svých procházkách narážím stále více na použité dámské hygienické vložky a tampóny, volně pohozené na chodnících i travnatých plochách. A to i v blízkosti školek, pískovišť a dětských koutků“

Pořád se každý zlobí na pejskaře, kteří po svých čtyřnohých miláčcích neuklízejí. Ano, je to nemilé šlápnout do toho, co po sobě pes zanechal. Aniž bych chtěla tyto nezodpovědné pejskaře alibizovat, vadí mi, a snad ještě víc, to, co po sobě nechávají na ulicích města některé „dámy“.

Poslední dobou při svých procházkách narážím stále více na použité dámské hygienické vložky a tampóny, volně pohozené na chodnících i travnatých plochách. A to i v blízkosti školek, pískovišť a dětských koutků.

Pes nemá jinou možnost, kde vykonat svou potřebu, je jen na jeho páníčkovi, aby ho naučil nedělat to na chodníku, a aby po něm uklidil. Ale co vede ony ženy k tomu, aby tak intimní věci vystavovaly na odiv ostatním? Četla jsem, že někde se chystá to, že exkrementy po psech se budou sbírat a přes DNA zjišťovat majitele psů, kteří po nich neuklidili. Veškeré náklady spojené s úklidem i analýzou DNA pak půjdou na vrub hříšníka.

Nemohlo by se něco podobného zavést i v případě pohozených hygienických potřeb? Kdo se má na to dívat? Malé dítě ví, že na výkaly se nesahá, ale už nezná to, co se dá také nalézt venku např. vedle pískoviště.

Milé dámy, projděte se pod svými balkóny a vžijte se do svých dětí. Copak to jsou vhodné hračky pro ty caparty?

janulaostrava

Pohozené hygienické potřeby jsou oparvdu nechutnost. Možná větší než ty psí vykaly. Ale nedokážu si představit, jak by se podle DNA zjišťoval viník. Ať už majitel psa, či majitelka vložky.

Slyšely jste už o tom, milé ženy-in? Dokážete si to představit v praxi? Štve vás něco víc, než výše jmenované nešvary? Napište nám na redakce@zena-in.cz

 

Reklama