Chtěli byste tento rok zažít Vánoce jako z pohádky? Vyčarujte vašim nejbližším Vánoce, na které budou rádi vzpomínat. O tu pravou vánoční atmosféru se postará stromeček ozdobený novými figurkami z ORION Figurkové mléčné kolekce. Zavěste si na stromeček pohádkové figurky z té nejlahodnější mléčné čokolády. V kolekci najdete i novou figurku usmívajícího se zlatého prasátka, které vám přinese štěstí do příštího roku. Ozdobte si vánoční stromeček figurkami z ORION Figurkové mléčné kolekce a vychutnejte si příjemnou atmosféru tradičních českých Vánoc.

Orion

ORION Figurková mléčná kolekce (500 g) doporučená maloobchodní cena 205 Kč

Orion

TIP:
A pro milovníky hořké čokolády je tu ORION Figurková hořká kolekce (500 g) za doporučenou maloobchodní cenu 205 Kč.

Rozzařte váš vánoční stromeček do zlata s ORION Zlatou mléčnou a hořkou kolekcí

Jakou barvou bude zářit váš vánoční stromeček tento rok? Ozdobte ho stylově moderními figurkami z ORION Zlaté mléčné a hořké kolekce. Krémem plněné figurky z mléčné a hořké čokolády, banánové salonky a arabesky zalité v lahodné sametově hořké čokoládě se skrývají v elegantním zlatém balení posetém hvězdami. Rozzařte svůj stromeček do zlata a užijte si s rodinou čokoládové Vánoce.

Orion

TIP:
ORION Vánoční kolekce
najdete ve čtyřech barevných variantách, které rozpoznáte podle jejich elegantních obalů - zlatý, stříbrný, červený a modrý.

  • S ORION Modrou mléčnou kolekcí si okamžitě vykouzlíte příjemné vánoční svátky.
  • Vánoční domácnost vám rozzáří také ORION Červená hořká kolekce.
  • Stříbrem posetý vánoční stromeček vám vyčaruje ORION Stříbrná bíla a mléčná kolekce

Každá ORION Vánoční kolekce (500 g) je tu pro vás za doporučenou maloobchodní cenu 155 Kč.

Orion

V zasněženém městečku pod hvězdou ORION tradice Vánoc přetrvává

Těšíte se už na ten okamžik, kdy se sejde celá vaše rodina a začnete si vychutnávat tu pravou vánoční atmosféru? Společné zdobení vánočního stromečku s ORION Rodinnou kolekcí bude pro vás tím nejkrásnějším vánočním dárkem. Nový zlato-modrý obal v sobě ukrývá nejen plné, duté či plněné figurky z mléčné čokolády a jahodové salonky, ale také čokoládovou novinku - roztomilé zlaté prasátko, které přinese štěstí celé vaší rodině. Aby bylo společné zdobení jednodušší, najdete uvnitř kolekce i háčky na zavěšení. V zasněženém městečku pod hvězdou ORION tradice Vánoc přetrvává... Co by to bylo za Vánoce bez čokolády ORION?

Orion

ORION Rodinná kolekce (395 g) doporučená maloobchodní cena 169 Kč

TIP:
Jestli máte velkou rodinu nebo větší vánoční stromeček, je tu pro vás ORION Velká rodinná kolekce (790 g) za doporučenou maloobchodní cenu 299,- Kč.

Orion

Reklama