Dobrý den, mlsalky a mlsálové,
podělím se o nejedno maminčino mlsání v dětství.

Jakmile si začala číst pohádku z knížky Pohádky tisíce a jedné noci, Alibaba a čtyřicet loupežníků, začala prohledávat ledničku. U této pohádky mlsala tlačenku s cibulí v octě a přikusovala čerstvý chleba. (soutěž - mouka pšeničná hladká - 400 g)

Další její mlsání bylo u pohádek s čarodějem Hečkemárem. Tam po babičce vyžadovala párky s křenem.

Kdykoli jdu okolo uzenářství, vzpomenu si na její podivná mlsání. Její výplň ve stresu byla čokoláda. Jednou na ni sedla depka a maminka smlsla na jedno posezení 20 dkg čokoládu. Na pohotovost jela na kole s velkými žlučníkovými bolestmi. Lékařce se přiznala, co smlsla. Po injekci se jí ulevilo a saniťák ji přivezl domů i s kolem.
Mlsání jsou různá :).

pěkný den přeje Toyen


Také přejeme pěkný den a děkujeme za milé povídání :)

Já skončila v nemocnici kvůli mlsání jen jednou - a nebylo to tím, že bych se přejedla. Právě naopak, vytouženého pamlsku jsem nakonec vůbec nedosáhla :). Stalo se to na jednom z čundrů, ještě v dobách československých, když jsme s kamarády dostali nehoráznou chuť na v popelu pečené brambory. Nehorázná chuť nás ovšem posedla až k večeru a společensky poněkud unavané, neb jsme předtím holdovali pivku. I vzpoměl si kamarád, že ve vesnici, jejíž hospůdka nám předtím poskytla tak milé útočiště, bylo mezi domky jakési bramborové políčko. Alkoholem značně zlenivělí a neochotní hledat jiná, byť civilizaci více vzdálená, a tudíž bezpečnější pole, jsme se vydali na lup. Naše představa o tichém pohybu byla zjevně jen představou, to jsme ovšem netušili. Dorazili jsme na políčko a začali kopat. Jenže jsme si jaksi neuvědomili, že vzrostlé zelené rostlinky značí, že brambory jsou ještě nezralé - tedy prakticky žádné. Korunu naší záškodnické akci nasadil kamarád, když zvučnou slovenštinou, nedbaje konspiračních zásad, na celou vesnici zahulákal: "Ku*va, tunaj žádné zemiaky niesú!"

V té chvíli se neudrželi již značnou dobu našemu počínání přihlížející vesničané a začali se nehorázně chechtat. Pokořeni a řádně vyděšeni vyrazili jsme na útěk - ovšem směrem naprosto nevhodným - nedaleko umístěné hnojiště se nám stalo osudným. Kamarád uklozl a narazil si kostrč, druhý spolupachatel skončil obličejem přímo v té voňavé hromadě, no a já se svým příslovečným štěstím šlápla na vidle...

Stalo se vám taky někdy něco kvůli touze mlsat? Znáte nějaké zajímavé mlsací historky Vašich kamarádů? Neváhejte a podělte se!

redakce@zena-in.cz

Reklama