Jak se pozná ideální muž? Nikdy na nic nezapomene - tak by se dal ve stručnosti popsat názor čtenářky Kobližky. Přečtěte si její pohádku o ideálním chlapovi...

Jak vypadá pan dokonalý? Čtenářka Kobližka má jasno - přesně jako její muž!


... Co jsem to chtěla... jó,dobrý den všem!
Zapomenout se dá na všechno, někdy i na manželku, co čeká na nádraží, až pro ni drahoušek přijede. Ale to není můj případ. Můj muž je poklad. NIKDY nezapomene na naše výročí, ani na můj svátek a narozeniny. NIKDY nezapomene, kdy se narodily naše děti, NIKDY nezapomene, kdy jsme se spolu seznámili, NIKDY nezapomene svůj pin na kreditce, ani SPZ našeho auta. Naprosto přesně si pamatuje číslo svého mobilního telefonu a NIKDY se mě na něj neptá, zrovna jako na směrovací číslo naší obce. NIKDY si neplete jména našich dětí a dokonce si NIKDY nesplete jména našich dvou kocourů a nově pořízené fenky, takže na každého volá tím správným. Má ve všem jasno. Já se kvůlu tomu na něj NIKDY nezlobím...
To byla krásná pohádka, co? Proč ne, vždyť na Vánoce se mají vyprávět pohádky :-)

Abych nezapomněla - krásný den přeje,
Kobližka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 30. listopadu 2011: Zapomínání ve vztahu

Zasílání příspěvků k tomuto tématu již skončilo. Okolo půl páté se dnes 30. listopadu můžete těšit na vyhlášení, ve kterém zjistíte, která čtenářka-přispěvatelka získala slíbený dárek: stylovou červenou myš Microsof Explorer Touch mouse.

mys

HRAJTE NAŠI ŠŤASTNOU VÁNOČNÍ SOUTĚŽ O CENY V HODNOTĚ 30.000 KORUN!

Reklama