Přichází podzim a s ním se do mnoha staveb, domů a bytů vrací nezvaný návštěvník a věčný nepřítel – plíseň.  Možná se vám ve sklepě tvoří ošklivé černé mapy, plíseň se objevila v rozích pokoje nebo řešíte, co jsou ty černé tečky mezi dlaždicemi.  Vzhledem k tomu, že plísně jsou nejen velmi neestetické, ale zároveň i zdraví nebezpečné, a to zejména pro alergiky, je nutné se s nimi rychle vypořádat.  Ideálního pomocníka naleznete v nejpoužívanějším přípravku na trhu Savo Proti plísním, se kterým zdoláte tuto plíživou hrozbu raz dva.

Účinný zabiják plísnísavo

Výskytu plísní v domácnosti lze předejít vcelku snadno, když víte, jak na to. Základem je vždy dodržovat zásadu suchého a větraného prostředí a pravidelně uklízet. Pokud plísně již zaútočily na vaše stěny, v žádném případě je nedrhněte na sucho kartáčem. Tímto způsobem je totiž nezlikvidujete, naopak dojde k jejich rozšíření.

Nejjednodušším způsobem, jak se plísní zbavit, je použít kvalitní dezinfekční přípravek. Ideálním přípravkem na ošetření problémových míst je Savo Proti plísním. Účinně odstraňuje plísně, a kvasinky a dané místo tak nejen dezinfikuje, ale i vybělí. Na problematické spáry mezi dlaždicemi v koupelně výborně poslouží jemně parfemované Savo Proti plísním Koupelna.

Savo Proti plísním je k dostání v lahvi s praktickým rozprašovačem. Ten zajišťuje velmi snadnou manipulaci a likviduje plíseň i na těžko dostupných místech. Nezávazná doporučená spotřebitelská cena je 86,90 Kč.  

Více informací najdete na www.savo.eu.

Reklama