Slavné francouzské šansony a francouzská rostlinná kosmetika. To vše Vás čeká 29.10.2012 od 19:00 hod. v Divadle Kalich, kde můžete vidět jediný pražský koncert Chantal Poullain.

chantal

Koncertní projekt obsahuje slavné francouzské šansony speciálně upravené pro doprovodné jazzové trio, které je složeno z předních českých jazzových umělců.

V současné době se na naší scéně projekt tohoto nevšedního žánru téměř nevyskytuje.

Chantal Poullain je oblíbená česko-francouzská filmová a divadelní herečka. Vystudovala divadelní akademii v Ženevě, poté studovala v Anglii, hrála v několika francouzských a švýcarských televizních filmech. Je zakladatelkou a prezidentkou nadace Archa Chantal.

V roce 2007 vydala album „Chansons“, které je základem šansonového koncertního vystoupení. Chantal Poullain zpívá tyto šansony naprosto nezaměnitelným způsobem a svou interpretací se může směle postavit vedle významných francouzských šansoniérů, jako byli Serge Gainsbourg, Juliette Gréco či Charles Trenet. Součástí koncertního programu je také duet se Štěpánem Markovičem - Co s námi bude dál. Do formace hudebního tria doplňují Markoviče pianista Ondrej Kabrna a kontrabasista Vít Švec.

Neváhejte a přijďte 29.10.2012 od 19:00 hod. do Divadla Kalich.

Více se dozvíte na stránkách Divadla Kalich www.divadlokalich.cz

Reklama