Těhotenství je pro ženu jistě tím nejkrásnějším obdobím života. Těšíte se na vašeho drobečka a připravujete se na jeho příchod. Nakupujete roztomilé dupačky, poohlížíte se po kočárku a pomalu přemýšlíte nad pokojíčkem pro váš malý poklad.

Pokud i vy jste v očekávání nového člena rodiny a pomalu plánujete vše potřebné pro vaši holčičku či chlapečka, tak jistě oceníte náš obrázkový tip, který obsahuje deset nádherných fotografií pokojíčků pro ty nejmenší. Takový dětský pokojíček určitě zvládnete připravit i vy, není na tom nic těžkého, navíc pokud máte po ruce zručného partnera, půjde to jako po másle a vy budete mít radost, že společnými silami jste vytvořili nádherné hnízdečko pro váš poklad.

Děti jsou kotvy, které drží matčin život.
Sofoklés

Nejde až tak o vybavení pokojíčku, nýbrž o jeho dekoraci. Na fotografiích, které jsem vybrala, hraje prim strom, který je ostatně takovou hezkou symbolikou života. Ano, sice můžete pokoj vymalovat hravými barvičkami a všude po stěnách namalovat postavičky z kreslených pohádek, ale není lepší mít něco stylového a nadčasového? Co i v průběhu několika let s dospíváním vašeho potomka bude mít své kouzlo?

Takovými strom můžete samozřejmě koupit jako hotový produkt a postačí vám ho jen nalepit, ale pokud máte alespoň trošičku toho uměleckého umu, můžete strom nakreslit i sama podle vašich představ. Nebo vše zkombinovat, koupit dekorační tapetu stromu a vlastnoručně na něj dokreslit kvítky, listy, ptáčky, nebo doladit podle vlastní fantazie, které se meze nekladou. Skvěle budou vypadat i fotografie vaší rodiny, které můžete nalepit na větve stromu, a jak bude váš potomek růst, bude se košatit pomyslný strom jeho života.  

Dost už bylo řečí, pojďme se tedy společně podívat na opravdu nádherné fotografie pokojíčků. Doufáme, že budoucí i stávající maminky alespoň trochu inspirujeme.

Zdroj foto: https://www.facebook.com/Stylisheve/photos_stream

Čtěte také:

Reklama