Na našich spřátelených stránkách www.nadoma.cz si můžete v těchto chladných dnech přečíst spoustu zajímavostí a zpříjemnit si podzimní období novými soutěžemi.Všechny aktuální soutěže najdete na této adrese: http://www.nadoma.cz/html/souteze/souteze.php

 

Nevíte co k večeři? Pak nic složitě nevymýšlejte a vyberte si některý z receptů na  http://www.nadoma.cz/html/receptar/receptar.php . Najdete zde spoustu zajímavých kulinářských tipů!

 

 

 

Zajímavý on-line rozhovor!

 

Nepříjemnou tváří chladného počasí jsou ale virózy, chřipky, nachlazení, které teď propuklo v plné míře. Tyto stavy neřešíme jen my, dospělí, ale také naše děti. Ucpaný nos, únava a teplota nás zahánějí do tepla domova. Pokud i vy řešíte tyto problémy, pak je pro vás na www.nadoma.cz připraven zajímavý rozhovor.

 

 

 

 

Zeptejte se ORL specialisty, jak předcházet onemocnění dětí v zimě

 

Jak se vyhnout onemocněním dětí v zimě? Jaká prevence je nejlepší? Jak můžeme zvyšovat imunitu dítěte? Na to a mnoho dalších dotazů vám bude odpovídat pan MUDr. Tomáš Moravec - ORL specialista. Rozhovor proběhne 7.11.2006 v době mezi 13.30.-15.30h

Svůj dotaz můžete položit ZDE

 

Jak jste na tom s nachlazením vy? Také s ním bojujete? Co děláte pro své zdraví? Jíte dostatek zeleniny a ovoce, nebo raději sáhnete po vitamínové pilulce? Napište nám o tom!

 

Reklama