Plánujete dovolenou v září a v říjnu? Chcete se vydat někam za teplem? Nehledejte exotickou destinaci, za kterou zaplatíte vysoké částky. Teplo a super podmínky ke koupání jsou v blízkém Řecku. A navíc za velmi nízké ceny.

Řecko

V Řecku končí sezóna až začátkem listopadu. V září a říjnu, kdy ž opadá ten největší turistický ruch, si můžete užít stejně jako v létě krásného a teplého moře a počasí kolem 28-30 stupňů. Navíc, díky konci sezóny budou pláže vylidněné, uniknete množství turistů u moře či v letovisku.

Řecko

Proto vám chceme dovolenou v Řecku doporučit. Kombinované zájezdy od cestovní kanceláře Alex (tedy letecky tam, autokarem zpět) a nadstandardní dobou pobytu jsou nyní téměř za hubičku. Přesvědčte se sami. PRÁVĚ ZDE vám právě nyní nabízíme skvělé zájezdy s kombinovanou dopravou za „vychechtané“ ceny: zájezd lze pořídit již za 6.290,- Kč/dospělou osobu. Jedná se o ceny konečné - prodejní. Tato nabídka platí do vyčerpání volných kapacit. Upozorňujeme, že doporučujeme zájezd zakoupit co nejdříve, počet volných míst je totiž omezen a klientů, co chtějí k moři extra levně, tisíce ;-).

Řecko

Sama jsem byla na Krétě na přelomu srpna a září. Bylo tam krásné počasí, vůbec nebylo poznat, že je konec léta. Ptala jsem se, jaká je dovolená na Krétě na podzim, delegáta CK Alex, pana Lubora Pípala: „Kréta je na podzim krásná, jako celé Řecko. Je tady méně lidí, což mnohým návštěvníkům vyhovuje. Také ceny, za které se sem dostanou, jsou velmi příznivé. Vyplatí se sem jet navíce dní než na týden, protože Kréta je místem, kde je stále co objevovat. Památky, místní kuchyně, moře, hory, příroda celkově je tady velmi krásná, jako na ostatních ostrovech“.

Řecko

AlexTak už víte s jakou CK letos pojedete na pohodovou dovolenou za tu nejbáječnější cenu?

Přesvěčte se na této stránce, kde najdete kompletní seznam vybraných zájezdů:

Nepropásněte svou příležitost pořídit si parádně dlouhou dovolenou za neuvěřitelně nízkou cenu s Alexem!

Reklama