Bulvár

Podzimní Prima anketa


1. 23. září začíná astronomický podzim. Co pro vás tohle roční období znamená?

 

2. Jaký konkrétní dojem nebo zážitek se vám vybaví, když slyšíte slovo „podzim“?

 

 

Petra Eliáš Voláková

1. Mám pocit, že letošní podzim začal strašně brzy a ukázal nám hned tu studenější a deštivější tvář, kterou nemám ráda. Pevně doufám, že si ještě užijeme slunečné voňavé babí léto, které miluji a které je pro mě jedním z nejkrásnějších období v roce.

 

2. Vybaví se mi vůně spadlých jablek, tlejícího listí a pečených brambor, barevné koruny stromů, pouštění draků, zkrátka nostalgie dokreslená unaveným, ale o to vlídnějším sluncem...

 

Petra Špindlerová

1. Moje tělo začíná jinak fungovat, už to není lehkost léta, ale organismus si žádá své. Začínám se obalovat jako stará medvědice. Září je ještě krása, pokud je babí léto, ale jak se zkracují dny, tak to na mě nepůsobí moc pozitivně.

 

2. Klasické podzimní deprese. Nemáte před sebou nic než vidinu zimy – a u nás celkem dlouhé. Loňský rok byl celkem výjimečný. Padají na mě chmurky a topím se ve vzpomínkách z našeho cestování. Spolehlivý lék je ovšem práce, zkrátka nesmím vypnout a mít čas zaobírat se sama sebou.

 

Světlana Zárubová

1. Podzim pro mě znamená, že mi začne být na fotbalovém tréninku syna Viktora pěkná zima. Má ho třikrát týdně, takže mi bude zima vlastně pořád.

 

2. Že už budou brzy Vánoce a měla bych začít nakupovat dárky. :-)

 

Bára Niničová

1. Už je to zase tady. :-) Po slunečném létě bude ráno chladno, mlhy a také bude brzo tma… Ale na druhou stranu jsme už jen kousek od Vánoc, které mám velice ráda. Třeba nám letos vyjde počasí a nastane krásné babí léto – kéž by. Pokud ne a počasí bude pod psa, raději bych podzim vynechala a skočila rovnou do zimy, kterou mám moc ráda, především na horách.

 

2. Asi nejvíce vzpomínám na to, jak jsem jako malá chodila s rodiči do parku nebo k lesu, a tam jsem sbírala spadané listy. Musela jsem mít ty nejvíce barevné, doma jsem je usušila a poté přinesla do školky paní učitelce. Ve školce jsme soutěžili, kdo bude mít nejhezčí sbírku... Teď si s podzimem vybavím babí léto – spíše si to přeji, ale každé roční období má své kouzlo.

 

Terezie Kašparovská

1. Nejoblíbenější roční období. Mám podzim ráda, jeho barvy i vůně. Užívám si babí léto a začátek podzimu, když je ještě teplo, i listopadové plískanice.

2. Je to pro mě období těšení – na první vločky, na Vánoce a dceřiny narozeniny…

A jak byste na tyto otázky odpověděly vy, ženy-in?

zdroj: TZ TV Prima

   
25.09.2007 - Společnost - autor: bezradná Eleonor

Komentáře:

 1. [3] FAXÍK [*]

  podzim je krásné období, příroda se chystá na zimu, ještě si to užívám, než přijde dlouhá zima

  superkarma: 0 25.09.2007, 15:39:43
 2. avatar
  [2] Meander [*]

  Jo, tohle je třeba vědět.

  superkarma: 0 25.09.2007, 12:12:50
 3. avatar
  [1] V.Nováková [*]

  přírodu plnou krásných barev a těšení se na vánoce...na pečení cukroví na radost co udělám všem blízkým, ale taky smutek a vzpomínku na maminku která mi odešla před 2 lety 28.10........

  superkarma: 0 25.09.2007, 11:05:11

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme