Léto už nám dalo sbohem a před námi je podzim a začátek zimy a tak nás, ať chceme nebo ne, čeká nejprve nepříjemné blátivé období. Dánská společnost Ocean Rainwear, výrobce kvalitního nepromokavého oblečení, ze své nabídky vybírá několik praktických a zajímavých tipů, které děti nejen ochrání proti vodě nebo sněhu, ale zároveň je i udrží v teple, ať se děje, co se děje. V České republice jsou výrobky značky Ocean Rainwear mimo jiné k dispozici v e-shopu výhradního dovozce na www.nepromokneme.cz.

www.nepromokneme.cz

Zateplená souprava vícebarevná, s pirátem anebo s vílou

www.nepromokneme.czTato nepromokavá dětská souprava pro chladné dny je vhodná do deště, bláta, ale využijete ji i do sněhu. Je zateplená polarfleecem a tak nemusíte dětem podvlékat spodní vrstvu (tepláky či punčochy). Touto zateplenou soupravou můžete nahradit zimní kombinézu a využít ji celoročně. Kalhoty mají nastavitelné odepínatelné kšandy. Rukávy jsou zakončeny gumou, nohavice zipem a stahováním na suchý zip. Nikam se nevyhrnují a zůstávají na místě. Na kotnících mají kalhoty reflexní pásek certifikované značky 3M (Scotchlite). Na konci nohavice jsou pásky k přidržení kalhot pod botu nebo do boty. Vyrobeny jsou z certifikovaného PU 210 g – 100% voděodolný a prodyšný materiál (certifikát OEKO-TEX). Umožňuje příjemný pohyb. Při ušpinění stačí osprchovat či vyprat na jemný program 30°C a vyvěsit.
K dispozici ve variantě: vícebarevná, tmavě modrá/světle modrá s pirátem a růžová/bordo s vílou ve velikostech 1-10 let. Doporučená cena je 1 195 Kč, varianta s vílou nebo pirátem pak 1 295 Kč.

Nepromokavá bunda 3 v 1

Absolutní jednička mezi bundami. S jednou bundou pořídíte vašemu dítku hned 3. Bunda se skládá z fleecové bundy a bundy z PU s membránou TPU, vodní sloupec 8 000 mm.  Bundy mohou děti nosit zvlášť nebo bundy spojit dohromady a mít tak kvalitní zimní vybavení. K dispozici ve variantě: červená, tmavě modrá, ve velikostech od 4 do 14 let.  Doporučená cena je 1 450 Kč

www.nepromokneme.cz

O společnosti Ocean Rainwear

Společnost Ocean Rainwear, výrobce velice kvalitního nepromokavého oblečení, byla založena v roce 1958 ve městě Herning v Dánsku. Velice rychle se etablovala jako  jednička na trhu s oblečením v odvětví rybolovu a oblečení pro rybářský průmysl. Společnost dnes dodává zaručenou kvalitu nepromokavého oblečení do mnoha průmyslových odvětví - zpracování potravin, průmyslové čištění, lesnictví, zemědělství, strojní průmysl, stavby budov, silnice a rafinace ropy. Zaměřuje se i na dětské nepromokavé oblečení. Úspěch a růst společnosti lze přičíst spolehlivosti, důvěryhodnosti, dostupnosti a přátelským službám. Značka Ocean Rainwear je prodávána

Reklama