i když má jinak raději léto a teploučko. Ale víc ji vyhovuje oblečení, které toho moc neodkrývá. Dlouhé kalhoty, košile, triko, kožená bundička nebo sako... to jsou věci, které se dají báječně kombinovat a ledacos zamaskují.

Mám moc ráda léto, teplo. Opravdu dobře a bez potíží snáším i tropické teploty, přesto mi, ale, co se oblékání a módy týče, vyhovuje spíše to podzimní. Moc se mi líbí mladistvá dívčí móda. Krátké sukně, šaty, šortky a tílka, ale musíte mít pěknou, štíhlou postavu, aby vám toto všechno slušelo. A já úplně takovou nemám.

V tílku a krátké sukni se necítím dobře, protože mám pocit, že to, co mi z oblečení čouhá, není tak úplně k ukazování. Manžel i dcera mi to sice vymlouvají, ale já se i tak daleko lépe cítím v podzimních modelech. Ne úplně teplé, ale dlouhé kalhoty, košile s ohrnovacími rukávy, triko, kožená bundička nebo sako... to jsou věci, které se dají báječně kombinovat a které mohou zamaskovat to, na co krátké šaty na ramínka nevhodně upozorní.

Závidím odvážlivkám, které neřeší sem tam nějaký ten faldíček a dolíček . Jasně že se holky které váží více než 60 kilo nemusí a nemají halit do ohavných beztvarých hábitů, jen já se prostě docela těším až vytáhnu džísku, oblíbené pruhaté triko s dlouhým rukávem, až vybalím ze skříně své milé pončo.

A letos se obzvlášť těším, protože jsem si koupila báječný podzimní kabátek. Kousek nad kolena, černý s dvěma řadami zlatých knoflíků, na pásek v pase. Tvoří krásnou ženskou siluetu a nikdo by mi v něm nehádal pár kilo navíc, které na mě plavky žalují do světa.

Jen vydrž, babí léto, co nejdéle, vždyť v téhle roční době vedle sebe v parku na lavičce klidně může sedět otužilka v tílku a sukni i dáma v tříčtvrťákách a košili s rozhalenkou.

Renicek

Milá Renicek, máte pravu, že tohle období je v oblékání hodně rozmanité. Teď se pozná, kdo je zimomřivý a kdo otužilec

Text nebyl redakčně upraven

  • A co vy milé ženy-in? Jak jste na tom s podzimním oblečením?
  • Co teď nosíte na sobě?
  • Jak zvládáte přechody z chladných rán do horkých odpolední?
  • Daří se vám skloubit letní s podzimním?
  • Už jste se také loučily s létem, nebo tušíte, že léto alespoň to babí jen tak neskončí?
  • Jak se těšíte, nebo připravujete na podzim? Už jste si koupila něco podzimního na sebe? Prozradíte nám co?
  • Jak a kam ukládáte letní oblečení? Třídíte ho před zimou? Nebo si ho necháváte na jaro?

Napište nám o svém letně-podzimním šatníku.

Na vaše příspěvky ohledně oblékání se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

 

Reklama