Přece jen jsme se dočkali pravého babího léta. Se všemi jeho krásami, které nabízí. Tolik barev, kolik má padající listí, nenajdete ani na té nejpestřejší malířské paletě. Nechte se inspirovat k podzimnímu dekorování. Věřte, že vám to půjde samo.

listi

Takový podzim, jaký se nám předvedl minulý týden, bychom si asi nechali líbit, že? Hřejivé paprsky slunce, blankytná obloha a ty úžasné barvy… Kdo by odolal a nepřinesl si alespoň kousek té krásy domů?

listi

Stačí nasbírat různě zbarvené spadané listí a začít tvořit. Jeho krása je sice krátkodobá, ale za to chvilkové potěšení určitě stojí. V přírodě tak jako tak uschne, zhnědne a zetlí. Ve vašich rukách tak dostane poslední šanci zazářit.

Možností, jak krásu listí využít, je více než dost. Záleží na vaší šikovnosti a fantazii. Můžete ho jen tak poskládat a udělat si třeba hezkou fotku. Nebo ho dát do vázy místo kytky.

listi

A co třeba věnec na dveře? Stačí listy nevléknout na drátek nebo provázek.

venec

Nebo srdíčko? Mé „jablíčkové“ posvačili koně, tak jsem ho ozdobila barevným listím a zase mám novou dekoraci k chalupě.

srdce

A jestli vás zajímá ten růžičkový puget, tak ten mi vyrobila moje kamarádka z javorových listů. Jen jsem ho doplnila o „manžetu“ z barevného přísavníku a mám kytici na stůl. Trochu kýčovitou, ale k podzimnímu sentimentu se docela hodí.

ruze

Určitě vás napadne spousta dalších možností, jak si s podzimním listím pohrát. Ale musíte si pospíšit, jeho krása rychle vadne, tak ji nepropásněte.

Čtěte také:

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama