Reklama

Přece jen jsme se dočkali pravého babího léta. Se všemi jeho krásami, které nabízí. Tolik barev, kolik má padající listí, nenajdete ani na té nejpestřejší malířské paletě. Nechte se inspirovat k podzimnímu dekorování. Věřte, že vám to půjde samo.

listi

Takový podzim, jaký se nám předvedl minulý týden, bychom si asi nechali líbit, že? Hřejivé paprsky slunce, blankytná obloha a ty úžasné barvy… Kdo by odolal a nepřinesl si alespoň kousek té krásy domů?

listi

Stačí nasbírat různě zbarvené spadané listí a začít tvořit. Jeho krása je sice krátkodobá, ale za to chvilkové potěšení určitě stojí. V přírodě tak jako tak uschne, zhnědne a zetlí. Ve vašich rukách tak dostane poslední šanci zazářit.

Možností, jak krásu listí využít, je více než dost. Záleží na vaší šikovnosti a fantazii. Můžete ho jen tak poskládat a udělat si třeba hezkou fotku. Nebo ho dát do vázy místo kytky.

listi

A co třeba věnec na dveře? Stačí listy nevléknout na drátek nebo provázek.

venec

Nebo srdíčko? Mé „jablíčkové“ posvačili koně, tak jsem ho ozdobila barevným listím a zase mám novou dekoraci k chalupě.

srdce

A jestli vás zajímá ten růžičkový puget, tak ten mi vyrobila moje kamarádka z javorových listů. Jen jsem ho doplnila o „manžetu“ z barevného přísavníku a mám kytici na stůl. Trochu kýčovitou, ale k podzimnímu sentimentu se docela hodí.

ruze

Určitě vás napadne spousta dalších možností, jak si s podzimním listím pohrát. Ale musíte si pospíšit, jeho krása rychle vadne, tak ji nepropásněte.

Čtěte také:

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit