Plánujete dovolenou? Vadí vám ta všudypřítomná šedivá obloha, nedostatek sluníčka a chladné počasí? Pak vyražte tam, kde si užijete letní pohodu!

hurghada

Zemí, kde je nyní letní klima, teploty kolem třicítky, teplé moře a vyhřátý písek je Egypt. Nabízí nádherné Rudé moře, plné podvodního života. Nemusíte být hned potápěčem, abyste všechnu tu krásu viděli. Stačí si na pláži nasadit brýle a šnorchl, popřípadě ploutve a budete v podvodním ráji!

Tolik barevných rybek různých tvarů a velikostí není možné vidět nikde jinde než v tropických mořích, Rudé moře patří k nejbohatším.

Spolu s krásným mořem nabízí Egypt spoustu zajímavých výletů do míst, kde se odehrávala historie tohoto starobylého národa. Strategickým místem, odkud se dá dobře dojet do vzdálených památek, kterých je v Egyptě velmi mnoho je známé středisko Hurghada.

Starobylé město nabízí vše, co si budete přát. Tradiční trh, krámky, kde si můžete koupit prakticky cokoliv. Pokud vás baví smlouvání ceny, tady si to určitě užijete. Také můžete ochutnat místní tradiční jídla v restauracích, večer se pobavit v baru nebo na diskotéce. Jestli zatoužíte po výletu na moři nebo si budete chtít vyzkoušet potápění, kanceláře, které vám to zařídí, jsou na každém roku, popřípadě jsou v každém lepším hotelu.

Navnadili jsme vás? Chcete si užít teplé dny, než přijde tuhá zima? Chcete utéct předvánočnímu shonu? Pak máme pro vás super tip od cestovní kanceláře ITS Billa Travel, se kterou dlouhodobě spolupracujeme a přinášíme vám její cenově zajímavé tipy.

Naším dnešním tipem je Hurghada a hotel Aladdin Beach Resort ****

hurghada

Hotel má skvělé podmínky pro šnorchlování - nachází se na jednom z nejkrásnějších úseků pláže s koralovým útesem dlouhým 200 m, přímo na vlastní hotelové pláži, asi 15 km jižně od Hurghady

Výhody pro Vás:

  • Ceny jsou konečné a zahrnují leteckou dopravu, transfer v destinaci, ubytování, stravování a další služby hotelu dle popisu v katalogu, veškeré povinné letištní a bezpečnostní poplatky, palivové příplatky a služby delegáta.
  • Česky mluvící delegát
  • Turistické vízum je již zahrnuto v ceně zájezdu.
  • cenový tip: 1 den ubytování zdarma při pobytu na týden, resp. 3 dny zdarma při pobytu na 2 týdny pro odlety v termínech: 19. 11.-3. 12. 2011, 11. 2., 18. 2. a 17. 3. 2012.
  • Snídaně, oběd a večeře formou bufetu; snacky, nealkoholické nápoje; odpoledne káva/čaj a moučník; místní alkoholické nápoje, pivo a víno (9-0.30 hod., pouze stáčené do sklenic). Dine around v sousedních hotelech Jasmin Village a Ali Baba Palace (rezervace předem).
  • výhody pro rodiny
  • Dětský bazén a hřiště.
  • Minikub (4-12 let).

Its Billa TravelCena například - 7 nocí, all inclusive od 11 790, Kč.

Více najdete na: www.itsbilla.cz.

Reklama