Takhle šikovně si namixovala svůj šatník praktická čtenářka Alča. Svůj postup doporučuje všem, protože je finančně nenáročný a přesto stále nový.

Mezi barvami na podzim, v zimě a v létě, nebo na jaře moc rozdílů nedělám. Tak nějak si držím šatník v neutrálních tónech, které mi vyhovují a dají se mezi sebou dobře kombinovat. Navíc mi přijde praktické, že je mohu podle libosti doplňovat barvami, které jsou trendové, takže můj šatník vypadá stále nově.

 V trendových barvách si ale kupuji jenom levnější kousky, jako jsou třeba trička, šátky, nebo drobné doplňky, protože vím, že většinou už je druhým rokem neužiju. Ale zase za ně moc neutratím, takže mi to není líto.

Letos na podzim se mi zalíbila tmavě tyrkysová, nebo petrolejová. Ta se hodí ke všem „neutrálkám“a je docela slušivá. Pak je mou oblíbenou podzimní barvou bordová, nebo terakotová. Je mnohem univerzálnější než oranžová a přitom vypadá stejně optimisticky.

No a na jaře zase vyměním tyhle syté barvičky za pastely.

S pozdravem a přáním krásného barevného podzimu

Vaše Alča

Milá Alčo, tak to je rozumný přístup a věřím, že se mnohým čtenářkám zalíbí a bude ho následovat

Text nebyl redakčně upraven

A co vy, milé ženy-in? Napíše ještě některá z vás o své podzimní barevnosti v šatníku? Jaké jsou vaše oblíbené barvy? Rozlišujete je na sezónní, nebo v tom neděláte rozdíl? Napište nám, ještě máte šanci se pochlubit

Na vaše příspěvky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama