Nic naplat, léto pomalu končí a blíží se podzim. Do obchodů s módou přišel dokonce s předstihem. Zatím to vypadá na pěkné babí léto, není na škodu vědět, co se bude nosit, až bude padat listí a trakaře. Co nového nás čeká v podzimní módě? Které trendy budou in?

autumn

V šedé nemusíte vypadat nudně

móda

Letošnímu podzimu vévodí veselé a jasné barvy. Ale ne každému to vyhovuje. Pro ty, co jsou spíš konzervativní, máme dobrou zprávu. Šedá je vedle zářivých barev stále in a skvěle se kombinuje.

Kabátky jako pro školačky

móda

Šedesátá a sedmdesátá léta jsou nejvýraznější inspirací letošního podzimu. To platí i v módě kabátků. Vrací se „dafláky“, z nichž čiší mladistvý optimismus.

Reese Wwhiterspoon. Herečka, nebo modelka? Obojí

móda

Vypadá úžasně na filmovém plátně i jako tvář značky Lindex. Oblečení, které kombinuje denim s úpletem se bude líbit většině z vás. Ná prostě šmrnc, stejně jako Reese. Inspirujte se.

Punčochy: Čím jedovatější, tím lepší!

móda

Letošní podzim je něčím výjimečný. Narozdíl od předchozích let doslova hýří pestrými barvami. Že by to bylo krásným babím létem? V každém případě je to milá změna.

Bez kotníčkových bot se letos neobejdete

móda

To není strašení ani vyhrožování, ale módní předpověď. Je to pro vás dobrá zpráva? Pokud ano, podívejte se, jaké modely se dají sehnat v obchodech. Pokud kotníčkům moc nehovíte, vezměte tento článek jako námět k diskuzi

Nové podzimní kabelky. Inspirujte se Donnou Karan

móda

K módě neodmyslitelně patří i doplňky. S kolekcemi oblečení se mění i kolekce bot a kabelek. Co kdybychom začali těmi kabelkami. Co je na nich nového? Možná, že byste si vybrala z modelů od Donny Karan

Móda s motivy podzimního lesa

móda

Podzim je nejen ve vzduchu, ale může být na vašem oblečení. Podívejte se na zajímavé podzimní motiny na šatech, svetrech a halenkách.

Barva červánků, lososů, nebo pudru?

móda

Barva červánků, lososů, pudru, nebo meruněk? Na tom nesejde, bude to trendová barva, která nám ponurý podzim určitě prozáří

Bubi límečky a styl Lolita se vrací

móda

Móda se inspiruje v minulosti. Tentokrát se obrací k šedesátým a sedmdesátým létům. Vrací se dívčí roztomilost a s ní bubi límečky a styl lolita. Buďte sladce koketní a přitom cudná.

Vezměte to přes kaluže

móda

Deštivé počasí k podzimu prostě patří. Na tom nezměníme, ale i liják si můžeme zpříjemnit, když si obujeme stylové barevné holínky  vyrazíme v nich nejen do lesa na houby, ale třeba o do ulic.

Manžestráky? Nikdy!

móda

Pamatujte na manšestráky? Dlouho o nich nebylo moc slyšet a vida, jsou tu zpět. S vysokým pasem a do zvonu. Jako tenkrát v sedmdesátých letech. Půjdete do toho, nebo si tento trend necháte raději ulít?

Nové šedesátky. Jak se vám líbí?

móda

Zajímá vás, jaké budou trendy v šatech? Máte ráda minimalismus? Pak se vám budou líbit áčkové střihy, jednoduché tvary a výrazné barvy. Tyto šaty našly opět inspiraci v šedesátých letech.

 

Reklama