Styl

Podzim na Ženě-in aneb co se bude nosit

Nic naplat, léto pomalu končí a blíží se podzim. Do obchodů s módou přišel dokonce s předstihem. Zatím to vypadá na pěkné babí léto, není na škodu vědět, co se bude nosit, až bude padat listí a trakaře. Co nového nás čeká v podzimní módě? Které trendy budou in?

autumn

V šedé nemusíte vypadat nudně

móda

Letošnímu podzimu vévodí veselé a jasné barvy. Ale ne každému to vyhovuje. Pro ty, co jsou spíš konzervativní, máme dobrou zprávu. Šedá je vedle zářivých barev stále in a skvěle se kombinuje.

Kabátky jako pro školačky

móda

Šedesátá a sedmdesátá léta jsou nejvýraznější inspirací letošního podzimu. To platí i v módě kabátků. Vrací se „dafláky“, z nichž čiší mladistvý optimismus.

Reese Wwhiterspoon. Herečka, nebo modelka? Obojí

móda

Vypadá úžasně na filmovém plátně i jako tvář značky Lindex. Oblečení, které kombinuje denim s úpletem se bude líbit většině z vás. Ná prostě šmrnc, stejně jako Reese. Inspirujte se.

Punčochy: Čím jedovatější, tím lepší!

móda

Letošní podzim je něčím výjimečný. Narozdíl od předchozích let doslova hýří pestrými barvami. Že by to bylo krásným babím létem? V každém případě je to milá změna.

Bez kotníčkových bot se letos neobejdete

móda

To není strašení ani vyhrožování, ale módní předpověď. Je to pro vás dobrá zpráva? Pokud ano, podívejte se, jaké modely se dají sehnat v obchodech. Pokud kotníčkům moc nehovíte, vezměte tento článek jako námět k diskuzi

Nové podzimní kabelky. Inspirujte se Donnou Karan

móda

K módě neodmyslitelně patří i doplňky. S kolekcemi oblečení se mění i kolekce bot a kabelek. Co kdybychom začali těmi kabelkami. Co je na nich nového? Možná, že byste si vybrala z modelů od Donny Karan

Móda s motivy podzimního lesa

móda

Podzim je nejen ve vzduchu, ale může být na vašem oblečení. Podívejte se na zajímavé podzimní motiny na šatech, svetrech a halenkách.

Barva červánků, lososů, nebo pudru?

móda

Barva červánků, lososů, pudru, nebo meruněk? Na tom nesejde, bude to trendová barva, která nám ponurý podzim určitě prozáří

Bubi límečky a styl Lolita se vrací

móda

Móda se inspiruje v minulosti. Tentokrát se obrací k šedesátým a sedmdesátým létům. Vrací se dívčí roztomilost a s ní bubi límečky a styl lolita. Buďte sladce koketní a přitom cudná.

Vezměte to přes kaluže

móda

Deštivé počasí k podzimu prostě patří. Na tom nezměníme, ale i liják si můžeme zpříjemnit, když si obujeme stylové barevné holínky  vyrazíme v nich nejen do lesa na houby, ale třeba o do ulic.

Manžestráky? Nikdy!

móda

Pamatujte na manšestráky? Dlouho o nich nebylo moc slyšet a vida, jsou tu zpět. S vysokým pasem a do zvonu. Jako tenkrát v sedmdesátých letech. Půjdete do toho, nebo si tento trend necháte raději ulít?

Nové šedesátky. Jak se vám líbí?

móda

Zajímá vás, jaké budou trendy v šatech? Máte ráda minimalismus? Pak se vám budou líbit áčkové střihy, jednoduché tvary a výrazné barvy. Tyto šaty našly opět inspiraci v šedesátých letech.

 

   
07.10.2011 - Móda - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. [22] Anime Otaku [*]

  OlgaMarie — #9 Ano Rusky jsou nápadné, oblečení přivezené z Ruska nosímk za dva roky. První rok po koupi se to stane trendem v Evropě a další i u nás.

  Počídila jsem si takhle palestinu a háčkované halenky, kardigany a mnohé další... 

  Holt jsou trošku napřed Sml32

  superkarma: 0 07.10.2011, 22:11:30
 2. avatar
  [21] OlgaMarie [*]

  Suzanne — #19 V Anglii si tě nikdo nevšimne i kdybys měla kolem krku záchodové prkénko, ale v obchodech mají krásné věci za nepřemrštěnou cenu. Ovšem nevím, co ta moje nepřemrštěná cena, je pro ně. Já se můžu počůrat z oblečení ve Francii nebo ve Španělsku. A to už ho nepotřebuju...Sml27Nejvíc mě bolí boty, dnes už celý den ve střevíčkách nevydržím. (Vydržím, ale trpím.Sml27)

  superkarma: 0 07.10.2011, 21:10:03
 3. avatar
  [20] Suzanne [*]

  OlgaMarie — #14 Nepotřebuju se oblékat do hitů sezóny. Ale je pravda, že šaty, které by se mně konkrétně líbily, jsem letos v Čechách neobjevila. A v zahraničí jsem měla jiné aktivity než nakupování, tak jsem se nepídila.

  superkarma: 1 07.10.2011, 20:43:34
 4. avatar
  [19] Suzanne [*]

  OlgaMarie — #8 OlgaMarie — #9 Olgo, nic ve zlém, ale zrovna Anglie mi oblečením nijak neučarovala. Nevidím důvod oblékat se jako Angličanka  Sml23

  1. na komentář reaguje OlgaMarie — #21
  superkarma: 0 07.10.2011, 20:41:10
 5. avatar
  [18] OlgaMarie [*]

  Gloria — #17 Mě to také překvapilo, ale ta servírka byla velmi příjemná. Jak nás zmerkla se psem, pro objednávku už přišla i s miskou vody pro psa, bylo teplo. Neměli jsme důvod jí nevěřit.

  superkarma: 0 07.10.2011, 16:23:55
 6. avatar
  [17] Gloria [*]

  OlgaMarie — #11 Zarazila me tvoje poznamka ze se "Rakusaci chovaji jako hovada", ja se zase pamatuji jak vsude v Rakousku v obchodech kdysi byly napisy "Cesi nekradte u nas", take jsem zazila jak se Cesi chovaji na FLoride a i jinde v Evrope, bohuzel.

  1. na komentář reaguje OlgaMarie — #18
  superkarma: 0 07.10.2011, 14:54:45
 7. avatar
  [16] Klára Wimmerová [*]

  OlgaMarie — #14 átéčko — #15 S tím úplně souhlasím! Někdy zírám i na ceny v takzvaných outletech. Tam je to aspoň přiznané, že jsou to staré kolekce, ale přesto, ceny přímo šílené! Sml28Hlavně takové ty „lepší značky“ jako třeba Lacoste nebo nedej bože Ralph Lauren. :) Polo tričko, outlet, a za dva tisíce. Sml31 Ale někde jsem četla, že je to zákazníky - dokud tady budou lidé, kteří za to tu dvoj- až několikanásobnou cenu zaplatí, aby byli teda jako "in", tak se to prostě za tyhle ceny prodávat bude.

  Mám kamarádky, které to řeší dvakrát za rok výletem třeba právě do toho Londýna... Letenky a hotel na dva nebo tři dny je vyjdou na pět tisíc, a pořád se to vyplatí. Taky o tom uvažuju. :)

  superkarma: 0 07.10.2011, 14:49:25
 8. avatar
  [15] átéčko [*]

  Přesně tak! To už koupím módní oblečení dříve v Polsku, než u nás.  U nás to chodí do "značkových"obchodů jako novinky, ale má to většinou horší kvalitu, než věci dovezené z Turecka.

  1. na komentář reaguje Klára Wimmerová — #16
  superkarma: 0 07.10.2011, 14:40:36
 9. avatar
  [14] OlgaMarie [*]

  Dana Svobodová — #12 Paní Svobodová, nechtěla jsem zpochybnit vaši odbornost, ocenila jsem vyjádření a vysvětlení Kláry Vimmerové, ale fakt mě štve, že do našich obchodů chodí zboží "po sezoně" a nadhodnocené. Za mírnou cenu dodavatelé vyklidí za hranicemi sklady a pro nás to má být hit sezony!Sml80A vleče se to 20 let! Kdysi jsem viděla v Praze krásné franc. šaty za 2500,-Kč a 2 týdny na to jsem tytéž viděla na Korzice za výkladem za tehdy 80 franků, což bylo cca  500,-Kč. A na Korziku se vše dováží, vždy tam bylo dráž než ve Francii!

  1. na komentář reaguje Klára Wimmerová — #16
  2. na komentář reaguje Suzanne — #20
  superkarma: 2 07.10.2011, 13:49:00
 10. [13] Dana Haklová [*]

  Klára Wimmerová — #10 Přesně tak, fotky ze světových přehlídek vás  popuzovaly tím, že modelky na nich byly moc vychrtlé a věci se tady nedaly koupit. Sml31

  Kromě toho, všechny fotky, co vidíte v módních článcích, jsou většinou od zahraničních značekSml22Takže teď už je jen na Češkách, co si z toho vyberou

  superkarma: 0 07.10.2011, 13:47:12
 11. [12] Dana Haklová [*]

  Špatně se umí obléknout Češky, Angličanky, kdokoliv. A není to ani tak v sortimentu, jako ve schopnosti věci kombinovat a najít si svůj styl. Češky jsou v tomhle dost konzervativní, ještě se nenaučily vybočovat a nebýt stádečko, což jim teď bůbec nezazlívám. Prostě k tomu musí dozrát.

  A o té Anglii. Je to úplně jiná mentalita, a mají jiný vkus. Ale to neznamená, že by byli lepší nebo horší. Dcera byla půl roku v Anglii a neměla pocit, že by měla nějak razantně měnit šatník.

  1. na komentář reaguje OlgaMarie — #14
  superkarma: 0 07.10.2011, 13:37:37
 12. avatar
  [11] OlgaMarie [*]

  Klára Wimmerová — #10 Dík za vyjádření, ale mě fakt naštvala dcera, když mi se zetěm tvrdili, ať se zaměřím na lidi, jak jsou oblečeni a do večera na první pohled musím poznat Češky a Rusky. Bylo mi to líto, ale je to tak. Druhý den mě zavedla do obchodu, kde jsem si koupila tričko a šaty, abych "zapadla". Vnučkám jsem nakoupila trička a i jiné oblečení. Ony mi na to rozpačitě doma zíraly a že to nikdo u nich nenosí. Minulý týden jsem v podobném tričku viděla 1 holčičku v Praze. Starší se už chytá, začala dojíždět do Znojma na gympl a vidí Rakušáky. (Mimochodem nám ve Znojmě jedna servírka vyprávěla, jak je šťastná, že je pryč hlavní sezóna, protože se tam Rakušáci chovají jak hovada.)

  S tím, že se u nás to frčné oblečení nedá koupit, musím souhlasit. Dováží se sem zboží "po sezóně" a ještě předražené! Ale pro holčičky jsem nejdražší kus koupila za 10 eur. Jinak tak 4 - 8.

  1. na komentář reaguje Gloria — #17
  superkarma: 0 07.10.2011, 13:15:25
 13. avatar
  [10] Klára Wimmerová [*]

  OlgaMarie — #8 OlgaMarie — #9 S tím ale bohužel my v redakci nic neuděláme, redaktorka Dana vychází z aktuálních fotek aktuálních kolekcí, které jsou u nás v obchodech k dispozici a může si je každá žena koupit.

  (Fotky ze zahraničních přehlídek by byly samozřejmě úplně jiné, bohužel, pokud se tady nějaký článek s takovými fotkami objeví, často to dopadá tak, že pod ním jsou reakce typu „to se tady stejně nedá koupit“ nebo „na to nemám“.)

  1. na komentář reaguje OlgaMarie — #11
  2. na komentář reaguje Dana Svobodová — #13
  superkarma: 0 07.10.2011, 09:26:36
 14. avatar
  [9] OlgaMarie [*]

  OlgaMarie — #8 P.S. Dnes už se nedivím, že český turista/turistka se podle oblečení kdekoliv na světě ihned pozná. Pak jsou ještě nápadné Rusky.

  1. na komentář reaguje Klára Wimmerová — #10
  2. na komentář reaguje Suzanne — #19
  3. na komentář reaguje Anime Otaku — #22
  superkarma: 1 07.10.2011, 08:21:48
 15. avatar
  [8] OlgaMarie [*]

  Suzanne — #6 Bohužel ale to, co se zde uvádí jako tredové, bylo v londýnských ulicích už vloni nebo dokonce předloni.

  1. na komentář reaguje OlgaMarie — #9
  2. na komentář reaguje Klára Wimmerová — #10
  3. na komentář reaguje Suzanne — #19
  superkarma: 1 07.10.2011, 08:18:51
 16. [7] macamala [*]

  Suzanne — #6 Přesně tak, to takhle bylo i u letních trendů. Jen takové shrnutí a vlastně nic.

  superkarma: 0 07.10.2011, 07:23:39
 17. avatar
  [6] Suzanne [*]

  Však to je prostě přehled článků, které o módě na z-in byly, ne?Sml80

  1. na komentář reaguje macamala — #7
  2. na komentář reaguje OlgaMarie — #8
  superkarma: 0 07.10.2011, 07:13:35
 18. avatar
  [5] Domcaca [*]

  Tohle doufám nepsal odborník..Jestli ano,tak by s tím měl raději seknout.. Velice špatnej článek...

  superkarma: 3 19.09.2011, 18:20:22
 19. [4] juchytka [*]

  ...fotky hrůůůza, ty manžestráky na fotce bych si rozhodně neoblíkla Sml23 ale pudrovou mám ráda, už jsem i jeden kousek z nové kolece pořídila. Objevila jsem totiž super značku Scotch and Soda..znáte to někdo? máte s tím někdo zkušenosti? údajně by to měla být novinka na trhu...nevim, tak doufám, že to jednou nevyperu a nezcvrkne se to...objevila jsem to v malém obchůdku V Jirchářích, v Praze 1...moooc pěkný věci Sml67 mrkněte na to, maj i eshop...teda jen letní věci ale v krámku už je i podzim Sml16 byl to super zážitek tam nakupovat, pani majitelka velmi milá a ochotná...což se mi v obchodáku stává málo kdy...www.emartins.cz Sml67

  superkarma: 0 05.09.2011, 17:46:18
 20. [3] Dana Haklová [*]

  knihovna — #1 Nebojte, budouSml22

  superkarma: 0 31.08.2011, 12:36:20
 21. avatar
  [2] kobližka [*]

  Jojo-to je směsice starších článků a fotek.Proč to?Sml80

  superkarma: 0 31.08.2011, 08:38:01
 22. [1] knihovna [*]

  Složenina z minulých článků. myslela jsem, že budou nějaké nové fotky Sml15!

  1. na komentář reaguje Dana Svobodová — #3
  superkarma: 0 31.08.2011, 08:13:23

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme