Doznání k dnešnímu tématu zaslala čtenářka, která si přeje zůstat v anonymitě. Své dva podvody bere jako zásah vyšší moci a věří, že ten pravý chlap s velkým „CH“ na ni ještě někde čeká...

Ukončit vztah není snadné, čtenářka, která si přála zůstat anonymní, to řeší podvodem...


Milá redakce.
Podvedla jsem.
A podvedla jsem dvakrát (pokaždé jiného).
Když mi bylo 19 chodila jsem s jedním úžasným týpkem. Ale vážně úžasným. Pro mne až moc. Klučina byl zlatý, kupoval mi vše, dával mi vše, byl romantický, poslouchal mě, všechno mi odkýval, a ikdyž neměl moc peněz, vždy byl jak sluníčko. Jenže tohle všechno byl právě kámen úrazu. Ze začátku to bylo fajn, ale mít vedle sebe človíčka bez svého názoru, který na vás kouká jak na svatý obrázek, od rána do večera, je opravdu až moc. Zkrátka vztah po chvíli ztrácel tu správnou jiskru a vášeň a já ho podvedla. „Neúmyslně“, holt to na jedné diskotéce zajiskřilo a bylo to. Další den jsem se s ním v dobrém rozešla a do teď jsme dobří kamarádi (pro zajímavost, je šťastně zasnoubený).
A ptáte se, kdo byl ten druhý, koho jsem podvedla? Možná, že někdo už tuší. Byl to zrovna ten týpek, s kterým jsem podvedla toho prvního. A důvod? Byl úžasný... byl zlatý... do jisté doby... Poté... Absolutní ignorantství, nezájem, z romantiky neznal ani jedno písmenko a ani slovník by mu nepomohl, vše jen kritizoval a já nesměla mít žádný názor, a sem tam dokonce proběhlo i „drž hubu, pipko“...
No, zkrátka pravý opak toho prvního.
Paradox, že? :o)... Boží mlýny melou a já si to zasloužila. Takže to nemohlo dopadnout nijak jinak než, že na mě další klučina byl milý a já mu podlehla. Podvod druhý. Nelituji.
Teď jsem momentálně sama. Ale víte, co? Já bych nechtěla ani jednoho z nich. Oba dva jsou pro mě extrémy a s oběma dvěma bych nebyla šťastná.
Takže zkrátka teď čekám, na tu zlatou střední cestu.

Přeji všem krásný zbytek dne.
Anonym

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 19. 9. 2012: Manželova nevěra

Příspěvky k tomuto tématu již neposílejte. V poslední dnešní novince se dozvíte, která přispěvatelka dostane slíbený dárek, kosmetiku GARNIER (viz obrázek níže).

denni nocni

Reklama