Ahoj na Žena-in.cz,

 

já jsem bohužel za svůj život byla tou opovrhovanou milenkou i podváděnou manželkou!

 

Prvně jsem byla tou milenkou. Ale nejdřív jsem o tom nevěděla, neměl totiž na obličeji napsáno „JSEM ŽENATÝ“.

Byl mladý, zábavný, potkali jsme se na diskotéce, kde byl s kamarády. Náš poměr trval asi 5 měsíců, jezdil za mnou domů (nebyl z našeho města,) předtím jsem ho neznala.

Moc se mi líbil, byl galantní a mně se zdálo, že i citlivý. O tom, že je ženatý, jsem se dozvěděla náhodou. Jednou jsem na půdě probírala staré věci a na dně krabice byly noviny, kterýma jsem si podložila věci a ejhle, když jsem se dostala až na dno velké krabice, tak tam na mě koukal ON a dva roky stará fotka s komentářem: „Tito mladí lidé byli první manželé, kteří uzavřeli sňatek v nově zrekonstruovaném kostele“ Jedním slovem, šok. Nemohla jsem popadnou dech a zhroutil se mi celý svět. Poměr jsem hned skončila, ale těch 5 měsíců jsem byla milenkou, která odváděla manžela od rodiny
L

 

No, bolest přebolela a já se za tři roky vdávala.

Brala jsem potom vztah jako samozřejmost, to je pravda. Už jsem se o manžela nestarala, „nepodstrojovala“ jsem mu, nechválila a samozřejmě ani ten sex nebyl tak často a s takovou chutí jako před svatbou.

A přišlo to, co přijít muselo. Zjistila jsem, že manžel má milenku (ale byla to jiná situace než dřív se mnou, byla to jeho kolegyně a věděla, že je ženatý). Prvně jsem se myslela, že se zhroutím. Pak jsem ale všechno probrala vrchem, spodem a řekla si, že o manžela stojím.

 

Začala jsem o sebe dbát, zajímala se, co dělá, žádné výčitky, doma ho vždycky čekala teplá večeře, minimum problémů, za každý čin pochválený, dobře naladěná ženuška na večerní radovánky.

 

A opravdu, zafungovalo to. Za milenkou už nechodí, protože mu pak dělala scény, a tak se rád vrací domů.

 

V.

 


 

Milá V., obdivuji tě, že si situaci zvládla s takovým klidem a přehledem. Přiznám se, jsem impulsivní Lvice a myslím, že bych to co ty nikdy nedokázala ;o)

 

Díky za příběh!

 

Reklama