Bulvár

Podváděná Gondíková: A teď se budu víc věnovat sama sobě


Loňský rok nebyl pro moderátorku Adélu Gondíkovou (35) zrovna jednoduchý. Rozpadlo se jí šestileté manželství s muzikantem Ondřejem Brouskem a kvůli práci měla málo času na sebe i na dceru Nelinku. Letos si to hodlá vynahradit.

Adéla nepatří mezi ženy, které by si dopřávaly kadeřníka, kosmetiku a masáže každý týden. Co umí, udělá si sama. Kadeřníka ale navštěvuje pravidelně.

„Vzhledem k tomu, že mám šedivé vlasy, musím se nechat barvit," prozrazuje se smíchem Adéla. „Barva odrůstá docela rychle, takže jednou za měsíc vyrážím... Loni jsem to kvůli práci moc nestíhala, a tak jsem se někdy cítila trochu zanedbaná, ale teď jsem u kadeřníka byla nedávno, takže jsem spokojená.“

V ostatních věcech si Adéla vystačí sama. Z nováckého pořadu Rady ptáka Loskutáka je prý vycvičená.

„Holení zvládám, používání antiperspirantu také, co se týče takových věcí, jako je kosmetika, v pohodě zvládnu napatlat si krémy sama. Umím si udělat i masku, ale nikdy to není takové, jako když člověk leží u kosmetičky," tvrdí moderátorka, která si dvakrát do roka dopřeje masáž.

„Chodím k paní Libotovské. Její masáž je absolutně to nejlepší, co jsem kdy zažila. Vždycky, když jdu odtud, mám úžasný pocit," pochvaluje si Adéla.

Jediné, co ji trochu mrzí, je fakt, že jí změny nikdo nepochválí.

„Že by mi napohled někdo říkal: 'Hele, tys byla na kosmetice, vypadáš super´, tak to se moc nestává. Zbývá mi akorát můj dobrý pocit, ten je stejně nejlepší. Manžel mě sem tam ocenil, ale jen málokdy. Poslední dobou už jsme se moc nevídali,“ tvrdí Gondíková.

   
20.01.2009 - Společnost - autor: Korzo

Komentáře:

 1. avatar
  [9] Ivana. [*]

  gerda: kdyby byla odbornice na všechno co tam dávaj tak si nemusej zvát odborníky a pořad by byl o ničem.

  superkarma: 0 20.01.2009, 20:22:37
 2. avatar
  [8] Tomíška [*]

  gerda:atraktivní? a Gondíková?

  superkarma: 0 20.01.2009, 18:16:28
 3. avatar
  [7] Solei [*]

  No.... být natolik zanedbaná aby na mně bylo vidět, že jsem se konečně dokopala dojít si na kosmetiku a ke kadeřnici - to se mi stalo jen jednou.

  superkarma: 0 20.01.2009, 16:16:08
 4. avatar
  [6] Solei [*]

  Vivian: Ona taková je, vlastně ani nehraje, chová se naprosto přirozeně, pouze papouškuje co jí Dalibor napíše do textu.

  superkarma: 0 20.01.2009, 16:14:43
 5. avatar
  [5] alko [*]

  Mě připadá vysloveně trapná. A s každým novým Loskutákem si říkám, že už ji to přejde, a ono ne... U těch odborných rad nemusí být ani odborník, ale nesmí se u toho hihňat, a musí to podat tak, aby tomu člověk mohl věřit. Gondíkovi by dokázali celý pořad utáhnout sami rádoby vtipnými poznámkami

  superkarma: 0 20.01.2009, 13:55:10
 6. avatar
  [4] Elišběta [*]

  Je dobrá. Loskuták má scénář na

  superkarma: 0 20.01.2009, 13:46:32
 7. avatar
  [3] gerda [*]

  Vivian: já mám z takových postaviček v pořadech, které mají v něčem poradit, rozpačitý pocit. Mnohem raději bych byla, kdyby tam byla třeba méně atraktivní osoba, která by ale o tom, co povídá, věděla všecko. Prostě odborník, u kterého by mi bylo jedno, jestli má či nemá nabarvený vlas a napatlaný krém, zato by ale uměl fundovaně poradit a dalo se mu to věřit.

  superkarma: 0 20.01.2009, 13:31:09
 8. avatar
  [2] Vivian [*]

  No já jsem nedávno viděla kousek toho slavnýho Loskutáka a celou dobu jsem přemýšlela, jestli je fakt tak neuvěřitelně tupá, nebo jestli se to jen snaží hrát :))

  superkarma: 0 20.01.2009, 13:17:25
 9. avatar
  [1] tlustoprdka [*]

  Z nováckého Loskutáka je vycvičená?! Pořád mi připadá, že když se k něčemu postaví, tak je to hrůza. Mamka mi říkala: "Držíš to, jak prase kost." Tak asi tak bych řekla, že je šikovná. "Napatlat" krém - je pro ni příhodné.

  superkarma: 0 20.01.2009, 13:02:15

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme