Bulvár

Podruhé NE

Krásné ráno milá redakce,

docela dlouho jsem přemýšlela, jestli bych si vzala svého muže i podruhé. A k čemu jsem došla? NE. A myslím si, že člověk by se neměl vracet do stejné řeky. Člověk totiž po čase zapomíná nejen na to špatné.

Můj manžel je určitě pracovitý, ale zároveň byl od mala vychovávaný v tom, že je střed vesmíru. Takže automaticky očekává, že se každý přetrhne v tom, aby byl spokojený po všech stránkách. Ani mu nepřijde divné, že pořád jen bere, ale málokdy dává. A když už dává, tak má pocit, že je to něco výjimečného. Neustále má navíc pocit, že má nade mnou navrch.

On není zlý, to vůbec ne. Trvalo mi opravdu dlouho, než jsem konečně pochopila, jaký je. Nikdo nejsme dokonalý a ani já ne. Ale moje rozhodnutí už by stejné nebylo. Na jednu stranu vím, že díky němu jsem si uvědomila, jaká potvora jsem byla (vlastně jsem se chovala dost podobně). Díky němu jsem pochopila spoustu věcí. Beru to jako lekci od života. Díky osude, ale do budoucna bych chtěla fakt už něco a někoho jiného. maje

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Maje, moc děkujeme. Zkušenosti jsou k nezaplacení, a hlavně ty špatné, s tím souhlasím. Simona

Zhodnoťte svůj vztah i vy, milé čtenářky. Vzaly byste si svého muže podruhé? Moc se těším na vaše odpovědi na adrese:

redakce@zena-in.cz

 

   
26.07.2010 - Blog redakce - autor: Simona Škodáková

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Lukáš Čejka [*]

  Tomu rikam sebekritika Sml32

  superkarma: 0 26.07.2010, 15:32:03
 2. [3] dadma [*]

  Dneska si neumím jiného "dědka" doma představit.To bych raději byla sama,ale před 20-30 lety ,asi ne.Můj manžel je pracovitý,má rád děti i vnoučata,ale má velké ego.I když doma opečováván nebyl je z více dětí.Rád dá,ale pak chce za to vděk a uznání a pořád mi připomíná co jsme komu dali.Já když to dám ,tak už to vypouštím z hlavy.A nikdy nevíte ,kdy se mu něco znelíbí a pak dokáže být fakt hnusný.Přitom si o problému nechce promluvit,pak ho to přejde a dělá jako kdyby se nic nestalo.Dneska už to neřeším,ale někdy je to náročné.

  superkarma: 0 26.07.2010, 12:29:12
 3. avatar
  [2] Věrulinka [*]

  Možná by to bylo 10x horší příštěSml30

  superkarma: 0 26.07.2010, 12:05:32
 4. avatar
  [1] lalica [*]

  Sml16  Můj muž je zrozen ve znamení Lva a to mluví za mnohé. Rád je na výsluní, rád se předvádí.....Jen já vím, jak na něj, aby občas dokázal příst jako kotě  a ne jen řvát jako lev !!! 

  superkarma: 0 26.07.2010, 10:57:17

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme