bra

Jako malé holky jsme se na ni třásly, protože jsme chtěly vypadat dospěle. Nebo naopak. Tomuhle kousku prádla jsme se bránily zuby nehty. Proč mám nosit tyhle kšíry, když je vlastně nepotřebuji? To byl i můj případ.

Vždycky jsem měla malá prsa a nikdy jsem se za to nestyděla. Moje první podprsenka byla úplně pavučinková a plnila funkci spíš estetickou. Chodila jsem nejraději bez ní.

Byla jsem naivní holčičí buranka, která si vůbec neuvědomovala, že mé trčící bradavky budou vděčným objektem klučicího zájmu. Máš pěkný kosičky, řekl mi jednou jeden. To není překlep, jak by se mohlo zdát, ale moje prsíčka, která se rýsovala pod přiléhavým tričkem, mu prý připomněla tvar kosy. Divná představivost, trochu mě to urazilo a zároveň jsem se zastyděla. Kvůli drzým čumilům jsem dala sbohem své svobodomyslnosti a koupila si podprsenku. Měli po žížalkách. Tedy po kosičkách.

Ale trvalo mi dost dlouho, než jsem tomuhle kousku oblečení přišla na chuť. Vždyť vám říkám, že jsem byla taková divoženka z vesnice, která si lebedila ve své přirozenosti. Ale město mě zkultivovalo. Začala jsem se malovat, holit a nosit podprsenky.

Ale stále ve mně zůstalo cosi z mládí a potřeba pohodlí převažuje nad touhou mít ňadra dmoucí. Nikdy jsem například nepřišla na chuť push-upkám. Připadala jsem si v nich divně, jako chlap převlečený za ženskou. Ani kraječky a všelijaké ozdůbky nejsou nic pro mě. Nejlépe se cítím v jednoduchém, spíš sportovním prádle, které se nikde nerýsuje. Že by mindráček z mládí? Možná.

Jaké podprsenky nosíte nejraději vy, milé ženy-in? Vzpomenete si na svou první? Jakou roli hraje ve vašem šatníku prádlo? Milujete kraječky a romantiku, nebo jste spíš pro jednoduché a funkční prádlo? Máte s podprsenkou nějakou příhodu? Vybíráte si prádlo kvůli svému partnerovi? Kolik jste ochotná za prádlo utratit? Máte podprsenky pro různé příležitosti, nebo nosíte jen jeden typ? Vyšla byste z domu bez podprsenky, nebo je to vašem případě nemyslitelné? Jste spokojená se svým poprsím? Nebo byste měla raději menší, větší?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

Co dostanete jako dárek za příspěvek? Co takhle poukázka na nákup podprsenky?

Reklama