Multi-tabs Immuno: Probiotika se starají o zdraví celé rodiny

 

Většina z nás ani netuší, že se v jejich organismu každý den odehrává boj jako v nějakém akčním filmu: Hodné střevní bakterie likvidují ty zlé a díky nim jsme pak zdraví a odolní. Zažívací trakt je důležitou částí imunitního systému - sliznice střev je domovem až 80% všech imunitních buněk v našem organismu. Zdraví prospěšné látky zvané probiotika, které jsou většinou podobné bakteriální flóře zdravých střev, pomáhají posílit imunitní systém a zároveň zlepšují trávení, působí proti průjmům a pozitivně ovlivňují alergie či ekzémy. Hodná probiotika se starají také o naše zuby - nejnovější studie totiž prokázaly, že probiotika snižují počet bakterií, které vyvolávají zubní kaz.

 

Jedna miliarda živých hodných probiotických bakterií Lactobacillus Rhamnosus GG (LGG®) je obsažena v každé tabletce Multi-tabs® Immuno, kde se navíc ukrývají i nejdůležitější vitamíny a minerály, důležité pro zdravé fungování organismu. Dětem je určena varianta Multi-tabs® Immuno Kid s příchutí jahod a malin, jejich rodičům a sourozencům od 11 let pak Multi-tabs® Immuno Plus.

 

Multi-tabsÒ Immuno mohou užívat diabetici i lidé alergičtí na lepek. Další informace o Multi-tabs® Immuno na www.vitaminynovegenerace.cz, případně na www.multi-tabs.cz. Přípravky Multi-tabsÒ nabízejí lékárny.

Zapojte se do soutěžního kvízu a vyhrajte přípravky Multi-tabs®  Immuno Plus a Multi-tabs®  Immuno Kid!

Soutěž probíhá ZDE 

 

 

Reklama