.

Podpořte on-line petici za používání antiperspirantů v MHD

Novinky

Podpořte on-line petici za používání antiperspirantů v MHD

Každý, kdo pravidelně cestuje v MHD, potvrdí, že v horkých letních dnech není vzduch v dopravních prostředcích zrovna příjemný a svěží. Přitom by kromě otevření všech oken stačilo tak málo – použít účinný antiperspirant.

 

mŘíkáte si, jak by se to dalo změnit? Zapojte se do on-line petice pod záštitou značky Rexona, která chce podpořit používání antiperspirantů před jízdou v městské hromadné dopravě a zahrnout tuto povinnost mezi pravidla pro cestující. Zpříjemněte si cestování v MHD v parných dnech i vy pouhým kliknutím na www.svezivzduchvmhd.cz. Rexona pak doručí příslušné „podpisy“ dopravnímu podniku ve vašem městě.

 Cestování městskou hromadnou dopravou bývá v parných dnech náročné. V dopravních prostředcích je často na omdlení a běžně se stává, že ve vaší bezprostřední blízkosti ucítíte nepříjemný závan potu ostatních spolucestujících. Bleskne vám v tu chvíli hlavou, že byste si raději zavolali taxi nebo šli do práce pěšky? Má to i jiné řešení. Stačí, aby se lidé zamysleli nad pravidelným používáním antiperspirantů před tím, než vyrazí do práce či na nákupy. Zapojte se proto do petice na podporu používání antiperspirantů před jízdou v MHD, která má za svůj cíl zařadit tuto povinnost do přepravních pravidel pro cestující v městských dopravních prostředcích.

Jak na to? Přejděte na stránku www.svezivzduchvmhd.cz a podpořte petici jediným kliknutím. Můžete ji sdílet mezi svými přáteli, aby se i oni zapojili do této netradiční akce. Svým podpisem zároveň zjistíte, kdo z vašich přátel petici za používání antiperspirantů, iniciovanou značkou Rexona, také podpořil. Každý hlas se počítá, stačí pár vteřin vašeho času, a cestování ve vaší městské hromadné dopravě bude o poznání příjemnější. Petice platí pro cestující ve městech po celé České republice a na Slovensku.

   
18.07.2014 - Redakční novinky - autor: red

Další příspěvky

Komentáře:

 1. [47] Zuza70 [*]

  Ne jenom MHD je děs Sml22

  superkarma: 0 21.07.2014, 15:03:16
 2. avatar
  [46] gerda [*]

  Rikina — #42 to je svatá pravda. Máme dokonce dvoje výročí. Před 4 lety těžká operace maminky, před dvěma hospitalizace manžela. Klimatizace pouze na ARu. Jinak bylo v malých pokojících jak v pekle. Sice jsou tam sprchy a záchody, ale kdo je z marodů na tom tak, aby si tam několikrát denně došel? Přesto tam zápach nebyl, řešily to mokré hadry kolem krku, vlhlčené ubrousky. Já jezdila na návštěvu a když jsem sedla u lůžka, koupala jsem se v potu. Cesta, nervy...a taky jsme to museli přežít. Na naší onkologii ve špitále, která je zatím ve staré budouvě, mají hospitalizovaní pacienti wc na jednom konci chodby muži i ženy a aby se hezky prošli, tak to samé na konci opačném. Pořád lepší, než kdyby je neléčili, snad se podmínky časem zlepší. Chápu, že nejde všecko naráz.

  superkarma: 0 21.07.2014, 06:28:52
 3. avatar
  [45] Eva_CZ [*]

  Rikina — #42 tohle je peklo. Mela jsem kamaradku na soukr. pokoji, byla po operaci kycle = nepohybliva. NIKOHO nezajimalo, ze ma menses a ze by tu trochu hygieny fakt potrebovala, smrdela si tam chudera, dokud se nepostavila na nohy.

  superkarma: 0 20.07.2014, 22:16:36
 4. avatar
  [44] Eva_CZ [*]

  Tady maji auto vsichni, v Americe to jinak nejde a tezko se ty vzdalenosti vysvetluji, muj bracha pochopil, az kdyz konecne prijel. Autobus, ktery se jmenuje CAT, tady jezdi pro ty opravdu nejchudsi lidi a vozi je k obchodnim centrum a lekarum, tam ma vetsinu zastavek. Nebudete mi verit, ale nesmrdej tady ani ti nejchudsi, ani Mexici, ani cernosi. Nesmrdi tady zadna vrstva. Je FAKT, ze v kancelarich maji vsude umyvadlo v mistnosti s WC, samozrejmosti je naprosta vybavenost techto koupelen, bez klimatizace se na Fl neda zit, takze vsude vsechny prostory jsou klimatizovane, stejne jako fitka . Projela jsem cele vychodni pobrezi, nekde stravila par dni, jinde delsi dobu, pobyla jsem mesic v NY. Tam jsem, pravda, k bezdomovcum moc necichala, ale nesmrdelo to ani v prenarvanem NY metru. Voda? Nas mesicni ucet ( jsme 2 ) cini $80. Vetsina z toho neni ani tak za spotrebovanou vodu, ale ruzne jine poplatky okolo. Tady je vody velky nedostatek. 

  Nesmrdela jsem, ani kdyz jsme doma nemeli teplou vodu, jen jakousi vylevku v kuchyni a kotel na uhli v tzv. koupelne. A pod nim se topilo 1x tydne, ja jsem si pak vybojovala bojler. Voda se da ohrat a umyt se da nakonec i v malem mnozstvi. Riki, tohle chapu... Sml22

  superkarma: 0 20.07.2014, 22:14:52
 5. avatar
  [43] kobližka [*]

  Rikina — #42 Tak to já taky.Na starém,hnusném oddělení,tmavý kumbál,čtyři obsazené postele,vedro k zalknutí.Než jsem v 35°C našla pavilon,lilo ze mě jako z koně.Na pokoj jsem vešla totálně rozhicovaná a splavená.Jojo,ona teorie je krásná věc,ale někdy jí skloubit s praxí je síla nadlidská.

  superkarma: 0 20.07.2014, 20:25:19
 6. [42] Rikina [*]

  Mimochodem, dneska jsem byla na návštěvě v nemocnici. Ani tam nebyla klimatizace. Vedro šílený. A tam teda kdo si nedojde do koupelny sám, má peška, leží zpocený na propocené posteli a nikdo mu ani vody nepodá. To považuju za podstatně větší průšvih než MHD. Sml68

  1. na komentář reaguje kobližka — #43
  2. na komentář reaguje Eva_Fl — #45
  3. na komentář reaguje gerda — #46
  superkarma: 1 20.07.2014, 20:06:33
 7. [41] Rikina [*]

  gerda — #36 no, já to mám do práce 60 km. Než bych dojela na kole... Sml16

  superkarma: 0 20.07.2014, 20:02:38
 8. [40] Rikina [*]

  Eva_Fl — #34 Taky se ráno sprchuju a oblíknu si čisté šaty. Sml57 Pak jdu 3 km na nádraží a než tam dojdu, jsem zpocená jak myš. Vlezu do rozpáleného vlaku, který má ty vagony z 60.let, a není tam tedy klimatizace, a než dojedu do Prahy, jsem zase zpocená jak myš. A pak lezu do metra... možná bych se měla předtím na nádraží osprchovat a převlíct do čistého. Sml80 Ale to by mě stálo 60,- Kč za 5 minut sprchy v hodně hnusným prostředí nádražních hajzlíků, a musela bych si to čisté náhradní oblečení vézt s sebou v báglu. A jet kvůli tomu o hodinu dřív, abych nepřišla pozdě do práce, protože z toho metra přestupuju na autobus, a jedu dost dlouho. No a na zpáteční cestě totéž - tak zase sprcha na nádraží a další náhradní oblečení, aby se neurazily něčí nosánky? Kulový. Sml24 Jo, jistě, jsou lidi, že z klimatizovaného domu vejdou do garáže a nastoupí do klimatizovaného vozu, tím jedou, kam potřebujou, a tam zas ujdou asi tak 7 kroků z auta do další klimatizované budovy. A pak se můžou tvářit, jako že se nepotí. Fajn. Holt k nim nepatřím. Sml80

  superkarma: 1 20.07.2014, 20:00:30
 9. avatar
  [39] gerda [*]

  ale kdo pracuje venku v terénu, tak mu ranní sprcha moc nepomůže - leda na pár chvil. Sml80 A táhnut s sebou balík na převlečení není moc praktické. Musíme to holt přežít a senioři by měli vycházet jenom brzo ráno.

  superkarma: 0 20.07.2014, 18:32:12
 10. avatar
  [38] denkas [*]

  gerda — #35 No ono to nemusí být jen tou drahotou,i když máš pravdu,že to je děs! Ale i chápu,že mají problémy vlíst do vany-na sprchu nejsou peníze,nebo se ohnout a pořádně umýt nohy. U starých lidí to i chápu,ale když smrdí mladí,tak to fakt nepochopim.Když už bych joo na tu vodu neměla,tak se umeju ve škopku a pak tim ještě budu splachovat.Teda doufám,že na to nedojeSml30stačilo mě to,když nám dělali koupelnuSml57

  superkarma: 0 20.07.2014, 18:07:28
 11. avatar
  [37] denkas [*]

  Eva_Fl — #34 Sml59Sml59Nojo ,česku se nějak ta civilizace vyhnulaSml80Jsou lidi,že nechápou proč si ráno dávám sprchuSml80

  superkarma: 0 20.07.2014, 18:03:37
 12. avatar
  [36] gerda [*]

  Eva_Fl — #34 no, a ještě mi napadlo - ty jezdíš autobusy do práce? Nebo vlastním vozem, nebo pěšky? V jaké lokalitě se pohybuješ - jestli tam, kde je střední vrstva, pak nepochybuju, že nemusíš krčit nosSml16 Tady většinou člověk nemá moc možností, když se chce dopravit do zaměstnání. Autem je to drahé a zdlouhavé, MHD v létě hrůza, tak vychází nejlíp to kolo. Jenomže když se na tom kole do práce dostaneš, potřebuješ sprchu. A ona tam není...Sml15 Málokde máš ten luxus, že si můžeš během pracovní doby odskočit pod sprchu. Klimatizované prostory ne každému vyhovují, myslím, že srovnáváš nesrovnatelné podmínky. Jestli tam máte pařáky dlouhodobé, už jste se na ně aklimatizovali. Tady je to vždycky šok. Rovněž záleží na tom, co člověk v horku jí. Kdo si neumí odpustit česnekované pochoutky, pak je jimi samozřejmě cítit i pot.

  1. na komentář reaguje Rikina — #41
  superkarma: 2 20.07.2014, 15:09:26
 13. avatar
  [35] gerda [*]

  Eva_Fl — #34 nevím, jak moc u vás podražila voda. U nás je to už nemožné. Já na čistotu velice dbám a nesnesu pocit ulepenosti. Ale docela věřím, že někdo počítá každou pračkuSml80 Aspoň mi to tak připadá. Je strašné čekat ve frontě plné seniorů. Asi jim taky nikdo nepomůže nebo nenaznačí...co já vím. Mladým bezdomovcům to zas možná připadá jako vynikající sranda, pozorovat reakce zasažených.Sml57

  1. na komentář reaguje denkas — #38
  superkarma: 0 20.07.2014, 14:27:09
 14. avatar
  [34] Eva_CZ [*]

  Rikina — #30 proc tedy v civilizovany zemi necitim zadnej smrad ani ve fitku, ani nikde jinde - a to teploty okolo 30C tady mame temer trvale. Ja ti to tajemstvi sverim : lidi se tady rano sprchuji a pak si obecou nenoseny veci. To je vse.

  1. na komentář reaguje gerda — #35
  2. na komentář reaguje gerda — #36
  3. na komentář reaguje denkas — #37
  4. na komentář reaguje Rikina — #40
  superkarma: 0 20.07.2014, 13:45:50
 15. avatar
  [33] denkas [*]

  Vikitorie — #28 díky za pozdrav,ahoj

  superkarma: 0 20.07.2014, 12:11:07
 16. avatar
  [32] gerda [*]

  a teď by měl vyjít rozhovor s kožním lékařem, který by lidstvu oznámil, že přehnaná hygiena škodí kůžiSml57 Jaké je složení antiperspirantů a deodorantů a tak...Sml24Odírat přirozený kožní film několikrát denně se může opravdu vymstít. Naši předkové to měli dobrý, skočili si do čisté řeky či rybníka, umyli se nezávadnou nechlorovanou vodou u pumpy, ti si to mohli dovolit. Já se od rána sprchovala 2x, jednou když jsem vstala a pak po žehlení. Mám dojem, že bych mohla klidně i potřetí hned teď. A to jsem doma, nikoliv v zaměstnání bez sprch a bidetů.

  superkarma: 0 20.07.2014, 09:28:04
 17. [31] Rikina [*]

  Čímž jsem nechtěla říct, že by se snad lidi neměli mejt. Sml57 Naopak, mejt se je určitě prospěšné. Ale neměla by se kolem toho dělat hysterie, a odmítám se cítit jako vyvrhel lidstva, když se v létě v horku zpotím a do koupelny je daleko. Sml80

  superkarma: 3 20.07.2014, 08:25:45

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. [30] Rikina [*]

  Sml80 Podle mě jsou okolnosti, s kterýma se prostě nedá nic dělat. Pocení je přirozený jev, kterým organismus vyrovnává teplotu. Zabraňovat mu v tom asi není úplně dobrý nápad. Kromě toho jsem ještě neviděla přípravek, který by to dokázal. Člověk se může vykoupat, naplácat to na sebe, a vyleze ven do 35°C, v autobuse je 60°C, neb stál na slunci na parkovišti, a to se zpotí každej. A pak už s tím neudělá nic. Sml80 Taky nemá každý možnost se sprchovat přes den, není samozřejmé mít na pracovišti sprchy. Může se to nouzově suplovat všelijakými ubrousky a hygienickými kapseníčky, ale výsledek bude spíš záslužný než skvělý. No a vracet se večer z celodenního výletu, v tomhle počasí, i když se člověk koupal v rybníce, stejně je zpocenej. Navrhuju si uvědomit, že lidi holt mají tělesnou podstatu, nejsou éterické bytosti bez zápachu, a smířit se s tím. Žádná petice s tím beztak nic neudělá. Sml32

  1. na komentář reaguje Eva_Fl — #34
  superkarma: 5 20.07.2014, 08:13:51
 2. [29] Ivi2061 [*]

  Nejenom v MHD by měl každý o sebe dbát, nechápu jak někomu je jedno, že je cítit.Sml23

  superkarma: 1 20.07.2014, 07:22:47
 3. [28] Vikitorie [*]

  denkas — #26To mi povídej, ale nejlepší na tom je, že on si nepere, on má maminku, která se postará, - tudíž přiveze hadry, nebo je z něj prostě donutí vyslíknout, dá mu to vyprané a vyžehlené..... , ale stejně prostě na sebe sám o sobě nedbá.

  Mimochodem, pamatuji si Tě podle nicku ještě z jiných stránek, dlouho jsem Tě nikde "neviděla", tak Tě zdravím kočko...

  1. na komentář reaguje denkas — #33
  superkarma: 0 20.07.2014, 01:25:06
 4. avatar
  [27] denkas [*]

  kobližka — #23 To by šlo,hezky mezi dveřma by každej dostal spršku a hned by se líp cestovaloSml22Sml22

  superkarma: 0 20.07.2014, 00:48:22
 5. avatar
  [26] denkas [*]

  Vikitorie — #25 Taky to nechápu.V dnešní době,kdy má každej koupelnu, teplou vodu,automatku.  Mě připadá,že těch "prasat" je víc než dřívSml80

  1. na komentář reaguje Vikitorie — #28
  superkarma: 1 20.07.2014, 00:46:00
 6. [25] Vikitorie [*]

  Eva_Fl — #24Přesně tak, čerstvý pot opravdu nesmrdí, v podstatě ani nesmrdí, když záhy uschne, ale jakmile se do toho trika či košile nějaký čunče spotí znovu, tak to opravdu stojí za to. Mám známého, a to je prostě taky případ. Nechápu, jak může chodit na návštěvy, protože nejen, že je věčně zpocenej a propocenej až hrůza, ale ještě když se zuje.., protože si nejspíš nemění denně ponožky, což nechápu a obzvlášť v dnešní době. Když mám problém, tak se přezuji třeba třikrát denně a né, že si budu pařit nohy v uzavřených botech a pak se někde vyzuji a budou po mne zůstávat mokré stopy na podlaze

  1. na komentář reaguje denkas — #26
  superkarma: 0 20.07.2014, 00:19:28
 7. avatar
  [24] Eva_CZ [*]

  Cerstvy pot nesmrdi. A pokud se nekdo nesprchne, zadny antiperspirant mu nepomuze.

  LudPa — #1 protoze deodorant NENI antiperspirant. Ziju v subtropech, pouzivam moc dobry antiperspirant a nepotim se. Zajimavy, ze?

  1. na komentář reaguje Vikitorie — #25
  superkarma: 0 19.07.2014, 22:00:58
 8. avatar
  [23] kobližka [*]

  denkas — #22 Co na zastávce....přímo v dopravním prostředku!

  1. na komentář reaguje denkas — #27
  superkarma: 0 19.07.2014, 18:08:17
 9. avatar
  [22] denkas [*]

  No lepší by byly na každé zastávce sprchySml80Co je platnej antiperspirant když se před tím nevykoupou. už sem tu psala,že některý ženy si sprchu nedají a nastříkají se levným pičifukem a jak se to smíchá,tak to je fakt chuťovkaSml57Sml57

  1. na komentář reaguje kobližka — #23
  superkarma: 0 19.07.2014, 13:36:45
 10. [21] Rikina [*]

  gerda — #18 pšššt, nepiš o tom, nebo to fakt někoho napadne. Už takhle ve vlaku někteří cestující buzerují průvodčí, že klimatizace chladí málo/moc. Sml57 Stačí jeden takový malér se soudem a budou jezdit s vypnutou klimatizací pořád, pro jistotu. Mě často pokládá vlaková četa za kontrolní orgán v civilu, protože jezdím v první třídě a mám notebook. A již mnohokrát mi někdo zoufale zdůvodňoval, proč klimatizace to či ono, a že on dělal, co mohl. Vždycky je s vážnou tváří ujistím, že to chápu, a že je to těžkej život. Sml32

  superkarma: 0 19.07.2014, 09:20:24
 11. [20] Rikina [*]

  Eva_Fl — #17 ono samozřejmě spousta tramvají i autobusů klimatizaci má. Sml80 Ale pořád jsou v provozu i starší typy vozidel, které ji nemají. Stejně jako jezdí moderní vlakové soupravy, které umožňují mít jinou teplotu v "přízemí" a jinou v patře vlaku, a vedle toho pořád jezdí i staré vagony ze 60. let, a tam je člověk rád, že otevře okýnko.

  superkarma: 0 19.07.2014, 09:13:07
 12. avatar
  [19] gerda [*]

  gerda — #18 k zaplaceníSml30

  superkarma: 0 19.07.2014, 05:26:36
 13. avatar
  [18] gerda [*]

  Eva_Fl — #17 myslím, že kvůli penězům a taky možná předcházejí žalobám. Klimatizace není moc zdravá a umím si představit, že by pak mazaní pasažéři hodili dopravnímu podniku každou rýmičku.

  1. na komentář reaguje gerda — #19
  2. na komentář reaguje Rikina — #21
  superkarma: 0 19.07.2014, 05:26:16
 14. avatar
  [17] Eva_CZ [*]

  Nevim, jake jezdi po Praze MHD autobusy, ale tramvaje tam mate luxusni. PROC to vsechno nema klimatizaci? Muze mi to nekdo vysvetlit?

  1. na komentář reaguje gerda — #18
  2. na komentář reaguje Rikina — #20
  superkarma: 0 19.07.2014, 04:04:17
 15. [16] Vikitorie [*]

  Já jsem takovéto vyprovození z MHD zažila a ne jednou....

  superkarma: 0 18.07.2014, 23:01:33
 16. avatar
  [15] kobližka [*]

  Vikitorie — #14 Jo,už vidím,jak takový řidič kvůli smrádku někoho vykáže z přepravy Sml52Sml52Sml52Sml52Sml52 zlatý voči.Žijeme v České republice!

  superkarma: 0 18.07.2014, 22:49:54
 17. [14] Vikitorie [*]

  Ať si Unilever zajišťuje prodej svých výrobků jak chce, ale podporovat to rozhodně nehodlám. Nejsou jediní výrobci antiperspirantů, to za prvé a za druhé, myslím, že jim reklama jako taková bohatě stačí a pokud ne, mají smůlu. Jinak je všeobecně snad každému známo, že pokud cestující obtěžuje jakkoliv, třeba i svým pachem ostatní, stačí dojít pro řidiče, který jej vykáže z vozu pro porušování přepravních podmínek

  1. na komentář reaguje kobližka — #15
  superkarma: 0 18.07.2014, 22:43:44
 18. [13] llkacaba [*]

  enka1 — #9 Sml22Sml67

  superkarma: 0 18.07.2014, 18:17:44
 19. avatar
  [12] Jindriska8 [*]

  kobližka — #6 Sml30Sml30Sml30

  superkarma: 0 18.07.2014, 17:18:23
 20. avatar
  [11] gerda [*]

  Děvčata, vy si děláte legraci z vážné věci! Tomu se říká sabotáž!!Sml52Sml52Sml52

  superkarma: 0 18.07.2014, 17:07:10
 21. avatar
  [10] kobližka [*]

  enka1 — #9 ježíš...to je fantastické know how Sml59Sml59Sml59Sml59Sml59dokonale mě to pobavilo Sml67

  superkarma: 0 18.07.2014, 17:02:47
 22. avatar
  [9] enka1 [*]

  kobližka — #8 Sml30 k výrobnímu pásu Rexony

  1. na komentář reaguje kobližka — #10
  2. na komentář reaguje llkacaba — #13
  superkarma: 2 18.07.2014, 16:58:04
 23. avatar
  [8] kobližka [*]

  enka1 — #7 V případě nevyholeného podpaží bude rovnou deportován Sml16

  1. na komentář reaguje enka1 — #9
  superkarma: 1 18.07.2014, 16:53:09
 24. avatar
  [7] enka1 [*]

  Rikina — #5 Sml16 a jestli bude mít přistižený ještě ponožky v sandálech bude vzat do vazby za obecné ohroženíSml54

  1. na komentář reaguje kobližka — #8
  superkarma: 5 18.07.2014, 16:47:55
 25. avatar
  [6] kobližka [*]

  Ach jo Sml79 toť výmysl nějakého lobotomisty Sml28 ....čím větší krávovinka se vymyslí,tím víc se o ní mluví.A honem rychle to dát na internet...

  1. na komentář reaguje Jindriska8 — #12
  superkarma: 1 18.07.2014, 16:22:52
 26. [5] Rikina [*]

  Jo, povinnost pro cestující? A kdo to bude kontrolovat - řidič každého před nastoupením do vozidla očuchá, nebo budou chodit "čuchací" revizoři? Sml58 A má-li cestující řádně zaplaceno a přesto bude pro zatouchání vyloučen z přepravy, dostane zpět jízdné? Sml57 A co když se cestující řádně naantiperspiruje, ale přeprava trvá dlouho, takže se stejně zapotí, ač to nebylo jeho úmyslem? Sml80 Reklamní ptákovina, toto, to nebudu podporovat. Sml24

  1. na komentář reaguje enka1 — #7
  superkarma: 6 18.07.2014, 16:09:32
 27. avatar
  [4] enka1 [*]

  Nemíním si petici čístSml24

  1) Reklamní tah Rexony

  2) Nevím z čeho by mi bylo víc zle - nabité MHD potem

                                                    -    -"-     Rexonou

  3) To jako budou přípravky k dispozici na zastávkách nebo přímo v MHD

  4) V přeplněné MHD jsem nejela už dlouho a jezdím často

  .

  .

  x)Sml28, milý slévači jedoucí ze směny, nezapomeň na Rexonu

  superkarma: 4 18.07.2014, 15:53:09
 28. [3] patricia077 [*]

  Tohle je hlavně v létě fakt problém! Minulý rok, když jsem byla těhotná a do práce jsem cestovala MHD, tak jsem musela občas i vystoupit, protože pachy mi nedělaly dobře a tam nejvíc :-(..potíme se všichni, to je přirozené, ale smrdět přitom nemusíme že!

  superkarma: 0 18.07.2014, 15:50:15
 29. avatar
  [2] gerda [*]

  kdyby to byla spontánní akce anebo aspoň akce, kterou zaštiťuje jiná společnost, ale tady mi to spíš připadá jako reklama  a snaha prodat co nejvíc výrobků zn. Rexona. Čili nepodepíšu nic. Možná ale jenom uvažuju špatně.Sml80 A když už teda uvažuju, proč jen v MHD? Proč ne ve všech veřejných místnostech?? Stát třeba na poště vedle někoho v nevyměněném propoceném prádle, je taky zážitek. Z MHD vystoupit můžu, z fronty před okýnkem většinou radši ne, tu chci mít jednou provždy za sebou. Navíc si myslím, že pokud je někdo čuně nemyté, žádná Rexona mu na propocené nemyté tělo a nevyprané šaty nepomůže. Jenom zhorší smrad ve voze i jinde.Sml57

  superkarma: 3 18.07.2014, 15:49:24
 30. avatar
  [1] LudPa [*]

  Sprchuju se, deodorant používám a stejně se potím.Sml80

  1. na komentář reaguje Eva_Fl — #24
  superkarma: 1 18.07.2014, 15:34:04

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme