.

Podpisy slavných osobností jsem sbírala kdysi do památníčku

Novinky

Podpisy slavných osobností jsem sbírala kdysi do památníčku

Dobrý den milá Streamline, děkujeme za příspěvek. Je fajn, že vám dokáže na tváři vykouzlit úsměv právě Sandra Pagodová. Krásný den!


 

Na kafe bych šla ráda určitě s českou známou osobností, abych si s ní mohla i pěkně popovídat bez toho aniž bych přemýšlela nad každým slovíčkem a když si mám vybrat mezi českými známými osobnostmi, tak mě napadá Sandra Pagodová. Ráda se obklopuji lidmi, kteří híří energií, jsou usměvaví, upřímní a je s nimi legrace. Osobně paní Sandru samozřejmě vůbec neznám a ani jsem nikdy neměla možnost vidět jí naživo, ale působí na mě jako velmi optimistický člověk, s kterým rozhodně sranda být musí.

Na divadelní představení u nás ve městě občas zavítám a přiznávám, že chodím hlavně na ta, která mě zaujmou nejen svým obsahem, ale i hereckým obsazením a bohužel jsem u nás ještě nenarazila na divadelní představení, kde by hereckou roli ztvárnila právě herečka Sandra Pagodová - to bych se určitě podívat šla;-) Ve filmech a seriálech mě tato žena téměř vždy dokáže rozesmát.

sandra

Podpisy slavných osobností jsem sbírala kdysi do památníčku jako puberťačka, nyní už podpisy slavných nesbírám, ale památníček mám stále schovaný;-) Dříve jsem neměla vůbec žádný problém s oslovením známé osobnosti a požádáním o podpis či o společné vyfotografování - nyní už si na něco takového netroufám...jednak chápu, že ne vždy to musí být příjemné nebo vhodné, když takto někoho oslovujete a jednak už mi to prostě přijde blbé, aby si dospělá ženská říkala o podpis:-))

Přeji všem krásný den a ať třeba dnes potkáte tu slavnou osobnost, kterou obdivujete:-)

streamline

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Jakou celebritu obdivujete?

  • S jakou známou osobností byste šla na kafe?
  • Sledujete rybníček českého showbyznysu?
  • Která celebrita je vám sympatická?
  • A která celebrita vám leze na nervy?
  • Chodíte kvůli svému idolu do divadla?
  • Jste fanoušek třeba Karla Gotta, Heleny Vondráčkové?
  • Co si myslíte o našich umělcích?
  • Zdál se vám o někom slavném sen?
  • Troufnete si sami od sebe celebritu oslovit a požádat ji o podpis?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. A teď slibovaná cena pro vás. Máme v redakci horkou novinku, olejovou barvu na vlasy Prodigy 5 od L´Oréal! Můžete si vybrat ze tří odstínů - pro blond, zrzavé nebo hnědé vlasy. Připište proto do e-mailu na jeho závěr, která ze tří barev by se vám hodila. A až jednu z vás v závěru dne vyberu, pošlu jí barvu podle jejího přání. A jako bonus - stylové náušnice od Avonu, se kterými na jaře zazáříte! A to už stojí za tu námahu nad klávesnicí, co říkáte?

kosm

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, předmět e-mailu je CELEBRITA. Předem děkuju!

   
19.03.2014 - Čtenářské příspěvky - autor: Lucie Ulmanová

Profil uživatele




Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme