Bulvár

Podomní zloduch

Tento příspěvek je jen pro silné nátury. Čtenářka Bohuša obviňuje rádoby podomního prodejce ze smrti své tety...


Na podomní prodej a hlavně prodejce mám ty nejhorší vzpomínky a zkušenosti, jaké jen můžou být - díky podomnímu prodejci přišla o život má tetička!

Bydlela sama v bytě, a i ve svém věku 89 let byla soběstačná a zdravá, ale jen do té doby než ji u dveří zazvonil PODOMNÍ PRODEJCE, který jí nabízel levné zboží - ve své důvěřivosti jej pustila do bytu a to se jí stalo osudným... když chtěl rozměnit 5000Kč, chtěla se mu zavděčit a šla do druhé místnosti pro peníze, on jí následoval, tam ji omráčil - ukradl všechny její peníze, které měla, a co víc, neštítil se ji vzít ani balíček kávy a půl litru becherovky, kterou měla v baru a vypařil se do neznáma! Z podomního prodejce se vyklubal prach obyčejný zloděj!!!

Když se tetička probrala, nemohla uvěřit tomu co se stalo - v šoku se dobelhala k sousedům, kteří nás ihned telefonicky kontaktovali... ješte ten den jsme k tetičce přijeli (200 km), přivezli jsme ji nějaké peníze, aby měla alespoň něco do důchodu, a taky hlavně ji psychicky podpořit! Byla z toho velmi špatná, neustále nemohla pochopit to, že lidé jsou takový necitelní...! Pozdě večer jsme od ní odjížděli, a ani ve snu nás nenapadlo, že ten večer jsme s ní mluvili naposledy...! Nemohla se smířit s tím, co se jí stalo, a do týdne zemřela... díky tomuto PODOMNÍMU PRODEJCI - obyčejnému zloději přišla naše tetička o ŽIVOT - tato aféra v ní spustila časovanou bombu, která ji do týdne zabila!!! Pachatel je dodnes neznámý!!!

Bohuša

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Téma dne: PODOMNÍ PRODEJ

Pište mi své zkušenosti s tímto stylem prodeje. Podomní prodej ale chápejte spíše jako označení způsobu prodeje než faktickou zkušenost, že někdo zazvoní u vašich dveří. Zajímají mě historky o...

 • ... prodejcích podomních.
 • ... prodejcích na parkovištích.
 • ... prodejcích, kteří vám telefonují.

Naletěla jste jim někdy? Anebo jsou vaše zkušenosti s tímto způsobem prodeje spíše kladné? Vaše příběhy čekám na redakčním e-mailu!

   
24.03.2010 - Blog redakce - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. [5] Pálivka [*]

  To je teda hrozné, co se tetičce stalo.

  superkarma: 0 24.03.2010, 21:10:44
 2. avatar
  [4] ToraToraTora [*]

  jastura — #2 Tý brďo, takovou akční babičku bych bralaSml67

  superkarma: 0 24.03.2010, 12:04:38
 3. avatar
  [3] *modrá [*]

  To je hrozné a tihle hajzlíci se nestydí využít důvěřivosti starých hodných babiček....středověké tresty na ně !

  superkarma: 0 24.03.2010, 10:41:22
 4. [2] jastura [*]

  Je to smutné. Babička se teď taky nechala obrat. Vždycky každého setře, zažene ať neotravuje, ale tentokrát čekala na nové okna a spěchala pro svou vnučku (mou neteřinku) do kroužku. Chlapík ji odchytl, že potřebuje něco podepsat a zálohu na ty okna, tak honem zajeli domů, dali mu zálohu 6000. Když po něm chtěli potvrzení, nedal, ale babi spěchala, tak to nechala být. Pak jí došlo že to byla blbost a večer jsme pelášili na policii. Nejšílenější bylo, že ten chlapík měl odvahu si druhý den přijít pro zbytek peněz. Jak je babi akční, tak ho zamkla doma a volala PČR, ale děda mu odemkl - naštěstí. Kdo ví, co by chlapík udělal, kdyby si všiml, že ho nechce babi pustit. Stejně ho pak druhý den chytli.. Lidi jsou někdy hovadaSml31

  1. na komentář reaguje ToraToraTora — #4
  superkarma: 0 24.03.2010, 10:20:51
 5. avatar
  [1] bizonka [*]

  To je smutný příspěvěkSml15 i takový lidé jsou ale mezi námiSml68

  superkarma: 0 24.03.2010, 10:10:43

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme