.

Podnikání je vášeň! Setkejte se s „6kou“ úspěšných podnikatelů, kteří to tak mají

Rodina

Podnikání je vášeň! Setkejte se s „6kou“ úspěšných podnikatelů, kteří to tak mají

Podnikání je vášeň, která přináší nejen finanční uspokojení, ale také osobní naplnění. Jakákoli podnikatelská myšlenka má potenciál se stát „skvělým byznysem“. Vlastník myšlenky musí jen umět naslouchat a přijmout informace, které nezbytně potřebuje pro kvalitní zacílení trhu, zákazníků a propagaci svého nápadu.

Někteří podnikatelé mají vnímání jedinečného okamžiku pro realizaci „byznysu“ jako dar. Ti nejlepší ale nezůstávají ve vlastní ulitě a informační izolaci, protože vědí, že informace a zkušenosti, které přináší praxe, jsou k nezaplacení. Právě takovou možnost máte nyní nadosah v rámci Konference o podnikání. Můžete se zde seznámit s nápady, způsoby a obchodními praktikami podnikatelů, kteří mají odpovědi na otázky, před kterými “VY“ teprve stojíte.

podnikání

Konference o podnikání 2013, GOLF RESORT BRNO

Potkejte se s „6kou“ úspěšných podnikatelů. Otevřeně nabídnou své myšlenky, poradí jak na řešení podnikatelských otázek jít chytře a co třeba raději nedělat. Také Vám vysvětlí, že inspirace na Vás může čekat všude, a proto je dobré se umět uvolnit, být mezi lidmi a naučit se dobře naslouchat.

Podnikání, cestě k úspěchu, překonání rizik, ale i novým trendům v obchodě se bude věnovat Konference o podnikání 2014. Dne 26. 11. 2014 zde vystoupí ve třech blocích podnikatelé, kteří budou hovořit o nových trendech v obchodě, způsobech pochopení a realizace podnikatelských projektů a kvalitní práci se zákazníky. Otevřeně Vám také nabídnou rady a tipy, co na svém podnikání nepodcenit, na co se v dnešní době maximálně zaměřit a proč je pro podnikání důležitá slušnost a srdce. Nejexklusivnější na celé akci bude interaktivní networking, kde si můžete vybrat prezentujícího a otevřeně se o svém podnikání, nápadech či obavách poradit.

podnikání

Na konferenci vystoupí:

 • Filip Dřímalka   - Filip se věnuje vzdělávání marketérů a propagaci využívání nových technologií, aplikací a outsourcingu pro zjednodušení práce. V ČR vede několik projektů, mezi něž patří Know-how-klub.cz a konzultantskou firmu, která pomáhá společnostem z Czech TOP 100.
 • Milan Slanina - Milan má více než 20ti letou praxi v obchodu, tvoření obchodních strategií a vedení týmů. Jeho krédem je „věci by se měly řešit selským rozumem“.
 • Dagmar Jelínková  - Dagmar podniká více než 15let a specializuje se na finanční řízení firem a jako CEO nám ukáže tipy, jak si klienta udržet.
 • Jan Laibl  - Pro Jana je obchod jeho největší vášní. Otevřeně svým posluchačům předává zkušenosti, vytváří prodejní skriptů a pracuje s obchodními týmy.
 • Jitka Ševčíková - Jitka je zkušená koučka, mentorka, facilitátorka poradenství v oblasti emoční inteligence, redukce stresu a řízení času. Konferenci bude moderovat.

Podnikejte chytře, podnikejte s vášní. Setkejte se s „6kou“ úspěšných 26. 11. 2014 na Konferenci o podnikání v Otevřené zahradě na Údolní 33 v Brně. Více o konferenci a registraci zde!

   
14.11.2014 - Finance a práce - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [5] David84 [*]

  Zajímavý tip na to, jak založit s.r.o. je také v článku pod odkazem.

  superkarma: 0 07.03.2017, 18:47:21
 2. [4] Garwa [*]

  Já se nechám ráda inspirovat úspěšnými, proto jsem si zařídila MBA titul, abych se učila od zkušenějších.

  superkarma: 0 24.03.2016, 23:42:25
 3. [3] Marika11 [*]

  užitočný článok pre začínajúcich podnikateľov a start-upistov.

  superkarma: 0 28.02.2016, 11:02:14
 4. [2] Garwa [*]

  Souhlasím s Marikou, slyšela jsem na jedné konferenci, že se ted nejvíce vyplatí ready made společnosti

  superkarma: 0 25.02.2016, 19:55:35
 5. [1] Marika11 [*]

  pomoc ako na založenie spoločnosti v ČR ponúka viacero firiem. :)

  superkarma: 0 29.06.2015, 12:19:53

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme