NOVINKA OD CELINE DION PARFUMS


Chci, aby si každá žena uvědomila, že má schopnost rozzářit své okolí… naplnit každý kousíček svého života fantazií, sebedůvěrou a jasem,” říká Celine o své nové vůni. Enchanting zachycuje ten magický moment, kdy se žena cítí nejkrásnější a nic pro ni není nemožné.”

 

 

Ve svých písních a vystoupeních definuje Celine Dion podstatu existence ženy. Vyjadřuje lásku, něhu, radost a bujnost. Vůně Enchanting od Celine Dion Parfums zachycuje vzrušení ženy, která si uvědomuje, že vypadá nádherně, neodolatelně a má moc všechny okouzlit. Zachycuje esenci ženy, zářící úchvatnou oslnivostí navenek i uvnitř.

 

Enchanting je neodolatelným vyjádřením schopnosti každé ženy fascinovat. Sofistikované aroma bílých květů je tvořeno vrchními nótami delikátních květů osmanthus (vonokvětka), zralých červených bobulí a cyklámenu, zatímco jiskřivý půvab orchideje, gardénie a čerstvé frézie odhaluje nepostižitelné elementy vzrušení a kouzla. Nádech ambry, hebkost santalového dřeva a bohaté nóty semínka tonka zahalí svou nositelku do hřejivého smyslného závoje. Tato nejnovější kreace od Celine přináší svůdný příslib možností.

 

Flakón vůně Enchanting, vysoký a elegantní, připomíná dlouhou, splývavou večerní toaletu. Jeho zdrženlivý tvar přivolává vzpomínky na magické večery, kdy jsou ženy nejkrásnější. Stylová krabička, zdobená bohatým zlatým brokátem, evokuje dramatickou oblohu za soumraku, počátek kouzelného večera plného hudby a romantiky.

 

Na úžasné fotografii pořízené Michaelem Thompsonem Celine vyjadřuje smyslnost a sebedůvěru ženy na vrcholu úspěchu – nádherně oblečené, s originálním ametystovým prstenem od klenotnické firmy H. Stern. Ametyst se svými mystickými vlastnostmi přináší pozitivní energii a úspěch každému, kdo ho nosí.

Žena, zahalená vznešenou vůní, s životem osvíceným optimistickým pocitem krásy a nekonečných možností. Její přitažlivost je charakterizovaná aurou, která je prostě Enchanting - fascinující.

 

 

 

Enchanting

 

SOUHRNNÉ ÚDAJE

 

 

Vůně

Tvůrci: James Krivda, Givaudan

 

Design falkónu

Coty Beauty Internal Creative Department

 

Design krabičky

Coty Beauty Internal Creative Department

 

Tiskový vizuál

Fotograf: Michael Thompson

Designér šatů Celine Dion: Collette Dinnigan

Prsten: H. Stern

 

Řada

Toaletní voda     Doporučená maloobchodní cena

15ml                            290 Kč / 360 Sk

30ml                            490 Kč / 610 Sk

50ml                            630 Kč / 790 Sk

 

Parfémovaný deodorant 75ml            279 Kč / 329 Sk

Reklama