Limitovaná edice Perwoll Fashion právě přichází

perwollMódní návrháři představili své kolekce a je jasné, že jedním z hlavních trendů období podzim a zima 2013/2014 budou zvířecí vzory. Zahalit se do nich můžete doslova od hlavy k patě, najdete je totiž úplně všude, od klobouků přes kabáty, kalhoty, topy až po šaty, šátky, nebo rukavice. Tento trend se navíc netýká jen modelů určených na večer, ale nově i těch pro každodenní nošení. Značka Perwoll společnosti Henkel ČR si je díky neustálému sledování módních trendů tohoto faktu velmi dobře vědoma a představuje limitovanou edici speciálních pracích prostředků Perwoll Fashion inspirovanou leopardím vzorem v podání italského módního návrháře Roberta Cavalliho, známého mimo jiné pro detailní exotické potisky. Perwoll Color Fashion a Perwoll Black Fashion nejen trendy kousky jemně vyperou, rozzáří, ale nová atraktivní vůně jim dodá šťávu.

Říkáte si, že zvířecí motivy pro vás nejsou? Móda je hra, experimentování. Dejte jim šanci a alespoň je zkuste. Letošní podzim a zima dovolují téměř cokoliv a ani kombinace více vzorů najednou se nevylučují. Navíc díky chladnějšímu počasí můžete vrstvit a přidávat, což s sebou přináší další možnosti. Jen mějte na zřeteli, že zvířecí motivy jsou výrazné
i v malých detailech, kombinujte je tedy opatrně. Úplně jednoduché nebývá ani najít ideální spojení barvy a zvířecího motivu. Držet se čistě černé linie je v tomto případě jistotou. Finální vzhled a hravost modelu pak můžete snadno dotvořit za pomoci doplňků.

Přípravky limitované edice Perwoll Fashion nejen oblečení jemně vyperou, ale zároveň pečují o vlákna a barvy, aby vypadalo co nejdéle jako nové. Obě varianty obsahují již známý a osvědčený Re-new efekt, který zabraňuje blednutí barev a odstraňuje zašedlá vlákna, kvůli nimž oblečení vypadá po několika vypráních obnošené a oprané. Díky Re-new efektu získají vaše oblíbené kousky zpět svou intenzivní barvu a jas, jako když jste je oblékli poprvé - a díky intenzivním barvám budou dlouho vypadat jako nové. Perwoll Fashion přináší navíc také velmi atraktivní vůni, která dodá vašemu oblečení nový styl.

Limitovaná edice Perwoll Fashion nabízí dvě varianty:

  • Perwoll Color Fashion nabízí dokonalou péči o barevné oblečení s novou limitovanou atraktivní vůní.
  • Perwoll Black Fashion je specialista na černé a tmavé oblečení s novou limitovanou atraktivní vůní.

 

Limitovaná edice speciálních pracích prostředků Perwoll Fashion je k dispozici na pultech obchodů v litrové, dvoulitrové a třílitrové lahvi za DMOC 109,90 Kč (1 l), 189,90 Kč (2 l) a 269,90 Kč (3 l).

 

Reklama