Stalo se to dávno, za několika horami a řekami byla jedna studentka - panenka jako květ, snad poslední panenka ve třídě a skoro osmnáctiletá. Teorii jsem měla dobře našlápnutou, díky jedné spolužačce, která milování přišla na chuť mnohem dřív jak my zaostalé panny. V barvách nám po večerce líčila své milostné zážitky a také to, jak se o věneček přichází.

Její vypravování bylo velmi barvité a co se týče prvního milování, dle jejich slov, byl to brutus, i když spíš pro toho dotyčného, to byl on, z koho tekla údajně krev, jak mu ona bolestí rozškrábala záda a tak není divu, že se svým nízkým prahem bolestivosti, jsem nikam nespěchala.

Pak přišel můj první ples, na kterém byl i ON, můj budoucí princ.

Prožívali jsme spolu pěkná odpoledne, až jsme se jednou domluvili, že přijedu o den dřív jako na internát a on přijede o den dřív ze Slovenska, kde bydlel, neboť v místě mé školy jen pracoval. Nebudu to protahovat, schůzka vyšla přesně podle dohody a my se ubytovali v jednom nejmenovaném západočeském hotýlku na 2. patře v pokoji 216, dne 6.3. 1980 ( to valíš oči Radime, jakého mám pamatováka).

Tenkrát jsme ani nevečeřeli a věnovali se jeden druhému. Byl velmi zodpovědný a něžný, pokud nelhal i já byla jeho první. Očekávala jsem bolest a bylo to velmi příjemné a pěkné pokud si vzpomínám. Nečekejte ale žádné sexuální orgie, krkolomné polohy, natož anální sex, to až časem jsme se v této činnosti zdokonalovali a plánovali si společný život. Jenže pak jsem potkala svého exmanžela, a tak jsem chodila s oběma hochy současně, dopadlo to tak, že ten druhý, přestože mě ujišťoval, že se nemám strachovat, že to umí se stal nečekaně rychle otcem mého syna a já maturitní zkoušky skládala v náhradním termínu.

V dnešní době mi už oba tito muži dávno zmizeli ze života a já trpělivě čekám až se mi vrátí mužíček z cest a po dlouhém půstu, dojde i na dlouhé, krásné, někdy i trochu krkolomné milování... a víc ze mě zvědavý Radime nedostaneš :o)
Všechny nespavce zdraví

murena


No super, já přišel o panictví v prvním patře, takže jsme to vlastně měli kousek, jen já to stihl až o pár let později tedy.:-) V roce 1980 jsem o sexu asi moc nepřemýšlel. A tedy jako ale… Dát to nejcennější cizineckým hordám z východu… No já tedy nechci být škarohlíd, ale není to hezké!:-)))

Ale jinak jsem rád, že murena ani dnes nezklamala.:) Dále pište na redakce@zena-in.cz!

Reklama