V tomto čase ve většině rodin vrcholí předvánoční úklid. Abychom si nejkrásnější svátky v roce dokázali naplno užít, musí být celá domácnost nablýskaná a zářit čistotou. Připravili jsme pro vás několik tipů na šikovné pomocníky pro snadnější předvánoční úklid. Vyhrajte skvělé pomocníky na úklid.

alex

Seznamte se se špičkovými pomocníky, které můžete v této soutěži vyhrát.

alex11Na prach
Nastříkat, setřít a je hotovo. Tak snadno přesně fungují aerosoly Alex, které vám umožní zbavit se prachu a navíc ošetřit a vyživit uklízenou plochu. Aerosol Alex Proti prachu je určen na všechny povrchy. Ošetříte s ním police, nábytek stejně dobře, jako kliky, parapety, nebo dokonce keramické či skleněné plochy. Udržuje ošetřené místo dlouhodobě čisté. Alex Extra Péče nejen čistí, ale dokáže povrch nábytku i renovovat. Dlouhodobě vyživuje nábytek, což oceníte zejména u materiálů jako je dřevo. Pro milovníky čistících utěrek Alex připravil i verzi Alex Extra Péče v této podobě. Jediným tahem setřete prach a renovujete nábytek. Rychlejší to již snad být ani nemůže.

alex3Na laminátovou podlahu
Alex 2 v 1 čistí a leští v jednom kroku a nezanechává šmouhy. Navíc rychle schne. Stačí chvilka a podlaha je suchá a můžeme ji používat. Alex dbá také na bezpečnost, ošetřená podlaha čističem Alex 2 v 1 má protiskluzový efekt. Podle druhu podlahy si můžeme vybrat Alex 2 v 1 na laminátové plovoucí podlahy, který má příjemnou pomerančovou vůni, Alex 2 v 1 na dřevo a parkety s kokosovou vůní a Alex na linoleum, dlažbu a vinylové podlahy s vůní citronů.

alex4Na dřevěnou podlahu
ALEX Protection Extra je novinkou, šetrně čistí, oživuje barvu a zabraňuje vysychání dřevěné podlahy, a tím předchází rozesychání a vzniku spár. Dřevěná podlaha pak pod vašima rukama ožije v přirozeném lesku. Obsahuje funkční silikony, které chrání dřevo proti vlhkosti a vytváří tak voděodolný efekt. ALEX Protection Extra obsahuje navíc lanolin, látku, která vyživuje dřevo a chrání jej před opotřebením. Lanolin pomáhá zastavit „stárnutí“ dřevěné podlahy a vrací ji v čase. Obnovuje vlastnosti, které dřevo postupně opotřebením ztrácí.

Zapojte se do soutěže o úklidové balíčky Alex! Soutěž probíhá ZDE

 

 

Reklama