Bulvár

Podívejte se na novou tvář OC Atrium Flora

Ve středu 19. října se v obchodním centru Atrium Flora uskutečnilo finále soutěže Staň se tváří Flory 2016. Této soutěže se zúčastnily dívky, jejichž snem bylo stát se tváří jednoho z nejnavštěvovanějších obchodních center v České republice. Finále probíhalo přímo v obchodním centru Atrium Flora a celou akci moderoval herec Lukáš Hejlík.

vyherkyně

Výherkyní se stala krásná a sympatická Denisa Rosinská z Dobříše. Vítězka si kromě toho, že bude tváří obchodního centra Atrium Flora a objeví se ve většině jeho kampaní v roce 2017, odnesla také dárkové poukázky na nákup ve vybraných obchodech centra v celkové hodnotě 50 000 Kč. Na 2. příčce se umístila Aneta Mitušínová a na 3. místě Tereza Jedličková. Soutěžící na druhém místě získala poukázky na nákup ve vybraných obchodech centra v hodnotě 25 000 Kč, soutěžící na třetím místě poukázky v ceně 15 000 Kč.

bikiny men

Součástí programu byla také fitness soutěž s názvem Atrium Flora Grand Prix – Men’s physique a Bikiny fitness. Odborná porota v Men’s physique, kategorii zaměřené na muže, kteří dávají přednost rozvoji méně svalnaté, ale přesto sportovní a estetické postavy, vyhodnotila jako nejlepšího Ondřeje Krátkého (PERSO-MB Fitness Mladá Boleslav). Na druhé příčce se umístil Aleš Lamka (Fit centrum D & K) a třetí místo obsadil Jan Krasinský (Fitness Hulk Plzeň). V soutěži žen Bikiny fitness jde o komplexní hodnocení postavy a tělesných dispozic, úrovně svalové hmoty, vyrýsování svalů, výrazu a vystupování. Vítězkou se stala Yuliya Arkhiyereyeva (Profi Fitness Eva Plzeň), druhé místo obsadila Monika Bagárová (Xfitness Praha) a třetí místo získala Lucie Vajsová (Let’s Go Hoštka)

finalistky.

Návštěvníci mohli zhlédnout i několik módních přehlídek, na kterých se představily skvělé modely prestižních tuzemských i zahraničních značek, jejichž obchody naleznete právě v OC Atrium Flora. Nechyběly ani ochutnávky jídel a nápojů, slevy až 50 % a nejrůznější soutěže pro zákazníky.

31.10.2016 - Společnost - autor: Komerční článek