Bulvár

Podívejte se na ni, vona má podprdu!

Děkujeme za další příspěvek na dnenší téma. Jak se se svou první podprsenkou "popasovala"naše čtenářka s nickem Danca79?

Dnešní téma přináší vzpomínky. Na první podprsenku nulku si moc dobře pamatuju. Byla tělové barvy, velikosti 0....kdeže ty krásné časy jsou...a byla fajn.

Prsa mi začly růst v páté třídě a byl to trapas nad trapasy, byla jsem jedna z prvních "vyvinutých". Maminka to nebrala jako tragédii, naopak vyrazila a s pomocí extrémně vyvinuté kolegyně, která znala snad všechny obchody s prádlem v okolí, koupila onu "nulku".

Já byla nadšená, dokud nenastala hodina tělocviku. Absolutně plochá spolužačka na mě spočinula okem, začla se smát, a zařvala na celou místnost: "Podívejte se na ni, vona má podprdu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

V tu ránu na mě civělo všech 20 holek, co ve třídě bylo, a dalších 17 z vedlejší třídy, co se převlékalo s námi a já pochopila, proč jiná vyvinutější spolužačka se na tělák převlékala na záchodcích.....Jak já se tehdy styděla se nedá ani popsat.

Dotyčná spolužačka, co byla chytřejší než já a s podprdou se schovávala, si to nakonec ovšem vychutnala taky, když jí jeden spolužák mutujícím hláskem v sedmé třídě oznámil, že "po ní určitě chlapi půjdou, protože má velký kozy"

Danca79

Jak je to všechno relativní. Jedna se nemůže podprsenky dočkat a druhá se za ní stydí

Jak to vidíte vy, milé ženy-in? Patřila jste k dívkám jako je Danca79, nebo spíš k těm, co záviděly vyvinutějším spolužačkám? Jak jste na tom dnes? Měnila byste, nebo jste spokojená? Napište nám na dnenší téma

redakce@zena-in.cz

 

 

 

   
16.09.2010 - Blog redakce - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [2] danca79 [*]

  vodfon — #1 ja po tomhle zazitku taky chodila dobu bez (dneska toho lituju, urcite bych mela hezci tvar prsou, a to jsem se svymi vnadami relativne spokojena)... az v dospelosti mi doslo, ze dotycna nejspis zavidela Sml80Sml52

  superkarma: 0 16.09.2010, 18:07:33
 2. avatar
  [1] vodfon, kolie [*]

  Příběh ze životaSml58Taky mi brzo rostly prsa, ale já jsem raději chodila bez. Styděla jsem  seSml23

  1. na komentář reaguje danca79 — #2
  superkarma: 0 16.09.2010, 12:59:00

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme