Vaření

Podívej se za etiketu a najdeš štěstí!

Záleží vám na tom, co jíte, sledujete složení a původ potravin, pečlivě čtete etikety…A podívali jste se ale někdy na obaly, které se za etiketou skrývají?

Ve skle najdeš štěstí, lásku i zdraví.

Zdroj: Friends of Glass

To, v čem jsou potraviny a nápoje zabaleny a skladovány, je stejně důležité, jako produkt samotný. Ne, nejsme povrchní a netvrdíme, že si máte vybírat čistě podle estetických měřítek, víme však, že obal může ovlivnit svůj obsah. O plusech a mínusech jednotlivých druhů obalů se diskutuje už dlouho, k oblíbeným tématům patří svět zamořený plasty, vratné, nebo nevratné láhve apod. Jedno je však jasné: z pohledu hygienické čistoty a schopnosti zachovávat chuť a čerstvost balených potravin a nápojů vede jednoznačně skleněný obal. Kdo chce zdravě žít, důvěřuje sklu – o tom je přesvědčeno 88 % evropských spotřebitelů a 87 % považuje sklo za vůbec nejlepší obalový materiál pro potraviny a nápoje.
(průzkum InSites 2014)

Váš soukromý aroma-trezor na dobroty i vzpomínky

Trezor na peníze nepotřebujte, protože jich tolik nemáte? Váš osobní a jedinečný aroma trezor ukrývá vaše spíž. Sklo nejlépe chrání potraviny a nápoje, protože je inertní a nepropustné. To znamená, že nic se nedostane ze skla do výrobku, nic nepronikne do výrobku sklem ani zvenčí a nic neuniká ven. Uvnitř zůstávají vitamíny, původní chuť, šumivost i čerstvost. Skleněný obal je jako trezor, který chrání a uchovává svůj drahocenný obsah po mnoho let. A nemusí jít zrovna o luxusní archivní šampaňské, ale třeba o marmeládu z borůvek, které jste sbírala to léto, kdy jste se seznámila se svým budoucím mužem.

Vetropack

Zdroj foto: www.vetropack.cz

Čisté a přírodní

Sklo je 100% přírodní, vyrábí se pouze z písku, sody a vápence. Je chemicky stálé, neuvolňuje toxické chemikálie, takže nepoškozuje přírodu ani lidské zdraví. A na rozdíl od jiných obalových materiálů nepotřebuje žádné další vrstvy či přísady, aby chránilo potraviny a nápoje. Neobsahuje bisfenol A, který nedávno zakázala Evropská unie v plastových lahvích pro děti, či jiné škodlivé látky jako acetaldehyd nebo antimon, obsažené v jiných obalových materiálech. Sklo je stoprocentní sklo a je krásné. Dovedete si představit romantickou večeři s vínem a vodou v něčem jiném než ve skle, v němž se odráží plamínky svíček?  I džemům, jogurtům a džusům u bohaté nedělní snídaně, při které se sejdete s celou rodinou, to nejvíc sluší ve skleničkách. Sklo je ozdobou každého stolování a vytváří noblesní atmosféru. 

Vyhraj luxusní dobroty ve skle a originální šperky.

Zdroj foto: www.vetropack.cz

Pokud chcete najít štěstí, je vaše volba křišťálově jasná.

   
03.10.2014 - Gastronomie - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [5] Sluníčko sedmitečné [*]

  Mám nové etikety, obaly i sklenice, takže zábava může začít. Moc se těším na tvoření, zavařování, sirupy, atd..vše dělané s láskou a doma.

  superkarma: 0 27.10.2015, 14:28:04
 2. [4] AlenkaS. [*]

  Víte, že už tento měsíc má začít vysílat nový televizní kanál, zaměřený na pořady o vaření - Mňam TV ? Sml16

  superkarma: 0 10.10.2014, 04:08:51
 3. [3] Lenka Poškolová [*]

  FB funguje. Už se těším na náramekSml59

  superkarma: 0 06.10.2014, 10:06:31
 4. [2] Alla 11 [*]

  zwiki — #1 taky mi to tam nejdeSml80

  superkarma: 0 03.10.2014, 12:15:51
 5. [1] zwiki [*]

  Na facebook se nedostanu.Sml23Sml23

  1. na komentář reaguje Alla 11 — #2
  superkarma: 0 03.10.2014, 06:29:24

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme